جدال تیم های اول و دوم جدول رده بندی در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر، همراه با اتفاقات و حواشی که در هفته پایانی آن رقابت ها ایجاد شد، برای تبدیل دیدار دو تیم به یکی از حساس ترین و پرحاشیه ترین بازی های فصل کافی می باشد.

به گزارش تبریزمن، بدون ذره ای تردید مهم‌ترین بازی این هفته رقابت های لیگ برتر در اصفهان برگزار خواهد شد؛ جایی که سپاهان و تراکتورسازی در استادیوم فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت. مصاف این دو تیم نه به خاطر رویارویی قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته بلکه بیشتر به دلیل اتفاقات روز آخر لیگ و حواشی بعد از آن حساسیت مضاعفی پیدا کرده است.

اتفاقاتی که باعث شد رابطه خوب هواداران آذری و اصفهانی به شکلی جدی شکرآب شود. با این اوصاف، در این هفته همه نگاهها آنقدر معطوف به فولادشهر است که احتمالا نه بازی استقلال و گسترش توجه کسی را جلب می‌کند و نه حتی دیدار پرسپولیس و سایپا.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان پیش از این در ۵ هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر در مصاف با تیم های نفت تهران، گسترش فولاد تبریز، راه آهن، پدیده و استقلال اهواز تنها موفق به کسب ۶ امتیاز شده و در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

نائب قهرمان فصل گذشته رقابت های لیگ برتر، باید در اولین بازی خود پس از تعطیلات، به مصاف سپاهان، مدافع عنوان قهرمانی برود. سپاهان پیش از تعطیلی رقابت ها در بهترین وضعیت و دوران اوج خود قرار داشت، با این وجود جدایی احسان حاج صفی و نیز حواشی که نویدکیا برای تیم ایجاد کرد، می تواند قدرت تیم را تحلیل کند اما زرد پوشان اصفهانی همچنان بسیار خطرناک بوده و با استفاده از قدرت میزبانی خود می توانند مشکلات فراوانی را پرشورها ایجاد کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :