به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و سیاه جامگان روز پنجشنبه از سری رقابت های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار در حالی انجام خواهد شد که تقابل رسول خطیبی و شاگردانش با تیم اسبقشان از نکات جالب مسابقه خواهد بود.

شاگردان فراز کمالوند که دوران پیش فصل و نیز نقل و انتقالات خوبی را در حد خود سپری کرده بودند تا به این جای فصل با نتایجی که چندی به دل نزده است، در آستانه ورود به حاشیه و جایگاه قعر جدولی می باشند. تیم دوم شهر تبریز در حال حاضر با دو امتیاز از سه بازی مقابل تیم های سایپا، تراکتورسازی و صبای قم در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

با وجود این نتایج ضعیف نباید فراموش کرد که تراکتورسازی و سایپا از تیم های خوب امسال هستند که در حال حاضر نیز در نیمه بالایی جدول حضور دارند. با این حال تساوی در برابر صبای قم، چندان راضی کننده نبوده است، هر چند کمالوند، سرمربی تیم در نشست های خبری خود بار ها اعلام کرده که گسترش فولاد واقعی را از هفته پنجم به بعد ببینید و قول دردسرساز شدن برای بزرگان لیگ را داده است.

به نظر می رسد حضور بازیکنان باتجربه ای همچون مرتضی اسدی، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی و سعید دقیقی در ترکیب گسترش فولاد، می تواند ثبات را به این تیم داده و از طرف دیگر بازیکنان جوان و با انگیزه تیم با تلاشی که از خود به نمایش خواهند گذاشت، نتایج خوبی را برای تیم دوم شهر تبریز به ارمغان آورند.

در سمت دیگر میدان، رسول خطیبی با ارتشی از بازیکنان بومی آذربایجان حضور دارند که با همین تیم گسترش فولاد تبریز به فوتبال ایران معرفی شده و رشد کردند. به نوعی می توان گفت که بدنه اصلی تیمی که با گسترش فولاد به لیگ برتر آمد، در حال حاضر در مشهد حضور دارند.

کادرفنی سیاه جامگان در کنار بازیکنانی چون احمد کامدار و محسن دلیر با حضور در مشهد قدرت مضاعفی به تیم بخشیده اند، با این حال تیم رسول خطیبی چندان قدرتمند نشان نداده و از سه بازی ابتدایی خود در لیگ برتر تنها سه امتیاز به دست آورده است و اگر برد شانسی این تیم مقابل نفت تهران نبود، سیاه جامگان در حال حاضر در قعر جدول رده بندی حضور داشت.

باید منتظر ماند و دید که شاگردان فراز کمالوند در چهارمین بازی خود در رقابت های لیگ برتر موفق به کسب اولین برد خود خواهند شد یا این خطیبی خواهد بود که در برابر تیم سابق خود، با کسب شش امتیاز جهش بلندی به سوی آینده موفق در سیاه جامگان خواهد داشت.

w4_y94_football_gostaresh_siahjamegan


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :