به گزارش تبریزمن، عصر دیروز خبری مبنی بر جدایی بختیار رحمانی در فضای مجازی و سایت های خبری منتشر شد که صبح امروز مدیررسانه ای و سرپرست باشگاه در گفتگو با ” تبریزمن ” این موضوع را تکذیب کردند.

در این خبر آمده بود:

بختیار رحمانی بالاخره از تراکتورسازی جدا شد. بختیار در این مدت با تی‌تی‌ها به مشکل خورده بود و هر از گاهی ساز ناسازگاری کوک می‌کرد. نمایش ضعیف بختیار در این مدت واکنش هواداران تراکتورسازی را در برداشت. حتی چند مصاحبه از او هم باعث شد که کار بیخ پیدا کند و بختیار تا پادگان تبعید شود. حالا بالاخره این بازیکن رضایت‌نامه‌اش را دریافت کرد: «یکسری مسائل وجود داشت اما نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم. یکسری اشخاص کارهایی کردند که از تراکتورسازی جدا شوم.»

ایوب ذوالفقاری در گفتگو با تبریزمن، در خصوص خبر جدایی بختیار رحمانی از تراکتورسازی به تبریزمن گفت: متأسفانه در آستانه بازی با راه آهن شایعاتی مبنی بر جدایی بازیکن ما در فضای مجازی و سایت های خبری درج شده است و با این کار می خواهند به تیم لطمه بزنند. اتفاقا دیشب با بختیار رحمانی بودیم وی امروز به همراه دیگر بازیکنان به صبحانه رفت و در تمرین امروز تیم نیز حضور خواهد شد. هیچ خبری مبنی بر جدایی این بازیکن صحت ندارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :