به گزارش تبریزمن، گفته می شود عدم انجام تعهدات عدیده‌ای که در تیم تراکتورسازی وجود دارد، همدانی و عالمی را مجبور به ترک تمرینات این تیم کرده و این دو به تهران بازگشته‌اند.

در روزهای اخیر نیز بازیکنان باتجربه تراکتورسازی طی مصاحبه‌هایی با مشکلات مالی موجود در تراکتورسازی در صحبت‌های خود اشاره کرده بودند. موضوعی که در حال حاضر تبدیل به یک مشکل شده و مسوولان این تیم باید چاره‌ای بیاندیشند.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی که در تمرین صبح و عصر در کنار تیم حضور داشت در خصوص حضور یا عدم حضور ستار همدانی و ایمان عالمی به تبریزمن گفت: این دو عزیز از دیروز به تمرینات نمی آیند. تا جایی که اطلاع دارم خودشان خواستند که بروند و فعلا در تمرینات حضور ندارند.

همچنین، مدیرعامل تراکتورسازی درباره قهر شبانه دو مربی این تیم در گفتگویی با یکی از سایت های پایتخت خاطرنشان کرد: بنده از این اتفاق تعجب کردم زیرا قرار بود این دوستان آماده سفر به ترکیه همراه تیم شوند و حتی قرار بود آقای همدانی مشکل ممنوع الخروجی خود را مرتفع کند و در کنار تیم باشد. اما در نهایت خبر رسید که این افراد اردو را ترک کردند. بنده رسیدگی به این موضوع را به آقای قلعه نویی واگذار کردم و ایشان خودشان درباره همکاران خود تصمیم گیری می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :