رئیس هیئت‌مدیره باشگاه دبیری با رد خبر جدایی بازیکنان بومی از این تیم گفت: تمام تلاشمان بر این است که همه بازیکنان بومی را برای فصل بعد حفظ کنیم چراکه در لیگ امسال از آن‌ها رضایت کامل داشتیم.
افشین دبیری در گفت‌وگو با خبرنگار تبریز من، درباره شایعات مطرح‌شده مبنی بر احتمال جدایی دسته‌جمعی بازیکنان بومی تیم فوتسال دبیری تبریز از این تیم اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و ما تمام تلاشمان بر این است که همه بازیکنان بومی را برای فصل بعد حفظ کنیم چراکه در لیگ امسال از آن‌ها رضایت کامل داشتیم.

رئیس هیئت‌مدیره باشگاه دبیری تبریز افزود: درباره برخی از بازیکنان فصل گذشته، کادر فنی برای ادامه حضور آن‌ها در تیم نظر مثبتی ندارد و بحثشان از سایر نفرات جداست ولی دیگر بازیکنان اصلی تیم مثل بابک اکبری، رشید قلی پور یا فرهاد فخیم که مدنظر سرمربی تیم هستند، سال بعد هم در دبیری می‌مانند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا لیست خروجی‌های تیم از سوی سرمربی ارائه شده است، گفت: فعلاً فقط برخی صحبت‌های کلی در رابطه با عملکرد تیم در فصل گذشته با کادر فنی انجام شده است که لازم است در هیئت‌مدیره مطرح شود اما قبل از هر چیزی باید ابتدا با خود آقای اصغری مقدم برای ادامه همکاری و برنامه‌ریزی برای فصل بعد صحبت کنیم و به توافق نهایی برسیم.

دبیری تصریح کرد: اولویت برای ما بازیکنان بومی است اما برای ترمیم نقاط ضعف هم سعی می‌کنیم نفراتی را که مدنظر کادر فنی است جذب و یک تیم خوب را روانه مسابقات کنیم.

رئیس هیئت‌مدیره باشگاه دبیری تبریز در واکنش به انتقادات مطرح‌شده درباره معایب و مشکلات متعدد استفاده از بازیکن – مربی‌ها در تیم‌ها اظهار داشت: هرچند بعضی از انتقادهایی که می‌شود ممکن است واقعیت داشته باشد اما هر کاری هم نکات مثبت دارد و هم نکات منفی. ما در سال‌های گذشته به وحید شمسایی اعتماد کردیم و او توانست تیم را قهرمان کند و در فصل گذشته نیز از عملکرد جواد اصغری مقدم رضایت کاملی داشتیم چراکه هرچند تیم برای قهرمانی بسته نشده بود و مشکلات زیادی گریبان گیر تیم شد اما تا روزهای آخر شانس قهرمانی هم داشتیم.

وی با اشاره به بهبود کیفیت برگزاری مسابقات لیگ برتر در فصل اخیر تأکید کرد: امسال ازنظر فنی رقابت تیم‌ها هم در بالای و هم در پایین بسیار نزدیک و جذاب بود و از طرفی مسابقات با نظم و انضباط خوبی برگزار شد و می‌شود گفت تنها موردی که در لیگ امسال حداقل به تیم ما ضربه زد، سفر چین بود که باعث شد سفری که شاید خروجی چندان زیادی هم نداشت، لیگ را دچار فشردگی کند و کیفیت بازی‌ها را پایین بیاورد.
دبیری درباره علت تعداد بالای مصدومان تیم و ارتباط آن با جدای شدن مربی بدن‌ساز برزیلی در ابتدای فصل خاطرنشان کرد: آقای کارلوس عملکرد خوبی داشتند و آقای وطن پور هم بعد از رفتن ایشان کارهای بدن‌سازی را به نحو احسن ادامه دادند اما در پایان لیگ کلاً نیروی بازیکنان ما تمام شده بود و نمی‌شد کاری انجام داد.

مالک باشگاه دبیری تبریز افزود: بااین‌حال نظر ما بر این بود که آقای اصغری مقدم از بازیکنان امید بیش‌تر استفاده کنند چون جوانان خوب و آینده داری در تیم حضور داشتند که می‌توانستند به تیم کمک کنند اما ایشان شاید به دلیل حساسیت موضوع به این نفرات اطمینان نکردند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :