ایوب ذوالفقاری گفت: من از حاشیه هایی در خصوص عدم بازگشت تونی پس از اتمام مرخصی اش، اطلاعی ندارم.

به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن در خصوص باخت این تیم در برابر پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس در بازی های قبلی خود عملکرد خوبی داشت و نباید به جایگاهی که در جدول دارد نگاه کنیم. برای هر دو تیم سه امتیاز اهمیت بیشتری داشت. بازی پایاپایی از دو تیم شاهد بودیم ولی آنها برتری جزئی بر ما پیدا کرده و در نهایت روی یک اشتباه فردی توانستند از روی نقطه پنالتی به گل برسند.

وی در خصوص سفر تونی اولیویرا به پرتغال گفت: تونی در استراحت نیست، بلکه به دلیل بیماری همسر خود اجازه گرفته تا چند روز درکنار وی باشد و با توجه به اینکه احتمال دارد وی عمل شود، شاید با یکی دو روز تأخیر به تبریز بازگردد.

ذوالفقاری در خصوص کسب تنها هفت امتیاز از هفت بازی لیگ برتر اظهار داشت: مشکل می تواند تیمی باشد. ولی هر بازیکنی جایگاه خاصی دارد، مهاجم باید تغذیه شود و کادر فنی باید نسبت به شرایط بازی برنامه هایی طراحی کند تا برتری عددی داشته باشیم و گل بزنیم. در یک شوم دفاعی حریف باید نفرات زیادی داشته باشیم تا بتوانیم گل های زیادی دست پیدا کنیم.

ذوالفقاری

وی افزود: ادینهو بازیکنی بود که سال ها در فوتبال ایران بازی کرده و پخته شده بود. تا بازیکنان جایگزین بتوانند جای ادینهو را بگیرن زمان می برد ولی نباید هم این وضعیت زیاد طول بکشد تا نتوانیم گل بزنیم، جذابیت فوتبال به گلزنی است و می توان گفت تا اینجای کار گل های کمتری زده ایم.

سرپرست سرخ پوشان ادامه داد: امیدوارم در تعطیلات لیگ کادر فنی کارهای بیشتری برای رفع عدم گلزنی انجام دهند چرا که برای یک تیم مثل تراکتورسازی برد هم نیاز است، سایر تیم ها نخوابیده و در تعطیلات کار خواهند کرد و ما نیز باید تمرینات خود را از سر بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اردوی دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در یک هتل مستقر شده بود، نیز اظهار کرد: کجای این مسئله اشکال دارد؟ فوتبال جنگ که نیست، ابزاری برای نزدیک تر کردن انسان هاست و چنین مسائلی مطرح نیست. پیش از این نیز چنین اتفاقاتی افتاده بود که هیچ مشکلی پیش نیامد.

ذوالفقاری در خصوص اینکه تونی در کنفرانس خبری قبل از بازی وضعیت آشفته ای داشت و برخی حاشیه ها مبنی بر عدم بازگشت وی به تبریز به گوش می رسد نیز گفت: من از این مسائل اطلاعی ندارم و هر چه باشد در روز های آینده مشخص خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :