به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز در هفته گذشته موفق شد اولین سه امتیاز خود در رقابت های لیگ برتر را با کسب برتری مقابل تیم همشهری، گسترش فولاد به دست آورده و خود را به جمع بالانشینان جدول رده بندی اضافه کنند.

در فصل نقل و انتقالات تقریبا بدنه اصلی تراکتورسازی دچار تغییر شده و بازیکنان جدید زیادی به ترکیب تیم اضافه شدند که به نظر می رسد با گذشته زمان و هماهنگ تر شدنشان، رفته رفته در حال تشکیل تیم رویایی هواداران تراکتورسازی می باشند. در ادامه نگاهی داریم به تعدادی از جذاب ترین بازیکنان تیم که در طول فصل مطمئنا نگاه های زیادی را به خود جلب خواهند کرد.

[ ۵ – سروش رفیعی ]

بازیکنی که در دو هفته ی اخیر درخشش چندانی از خود به نمایش نگذاشت اما سابقه ی او و نامی که در چند فصل اخیر برای خود دست و پا کرده است، او را به بازیکنی مورد توجه برای رسانه ها تبدیل کرده و عملکرد او در بازی ها توسط همه مورد بررسی قرار می گیرد. مطمئنا با گذشت زمان و هماهنگی بیشتر با تیم، شاهد درخشش این بازیکن در پیراهن تراکتورسازی خواهیم بود.

IMG_8889

[ ۴ – سامان نریمان جهان ]

ریزنقش، تکنیکی، سریع و به خصوص بومی بودن از ویژگی های بازیکن محبوب تراکتوری هاست که در بازی های اخیر خود، از اواخر فصل قبل گرفته تا شروع فصل جدید و گلزنی در اولین بازی خود، درخششی فوق العاده داشته و توانسته نگاه هواداران و رسانه ها را به خود جلب کند.

گلهایی که نریمان جهان از نزدیک خط محوطه جریمه وارد دروازه حریفان می کند در فوتبال ایران نادر بوده و هر بازیکنی حتی جرات شوت زنی از این فواصل را ندارد. گلزنی در برابر سرخابی های پاتیتخت نیز نقطه ی اوج کار او بود که در فصل گذشته مطمئنا برای هواداران این دو تیم تبدیل به کابوس شده بود.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01028729.jpg

[ ۳ – یان رمزی ]

بازیکن دو رگه تراکتورسازی هم در تمرینات و هم در اولین بازی خود برای تراکتورسازی در لیگ برتر نشان داد که بهترین، یا حداقل یکی از بهترین خارجی های تاریخ فوتبال کشور است. حرکات سریع و فوق العاده از جناح چپ این بازیکن بار ها برای گسترشی ها مشکل ایجاد کرده و بازیکنان تراکتور را در آستانه گلزنی قرار داد.

درک بالای فوتبالی و چهره ی خاص رمزی در فوتبال ایران – که شاهد حضور بازیکنی با چهره ی شرق آسیایی نبوده است – مطمئنا نقطه آغازی برای معطوف شدن توجه فوتبالدوستان به ستاره تراکتورسازی است که دو پاس گل در اولین بازی، تنها شروع این توجه خواهد بود.

بازی گسترش فولاد و تراکتورسازی

[ ۲ – بختیار رحمانی ]

کاپیتان و ستاره سال های اخیر فوتبال کشور و تیم فولادخوزستان با سبک خاص بازی خود و چهره ای نزدیک به علی کریمی (!) عده زیادی را منتظر درخشش خود در پیراهن تراکتورسازی می بیند.

هافبک خلاق، باهوش، تکنیکی و شوت زن تراکتورسازی که پس از کش و قوس های فراوان در تبریزحضور پیدا کره است، رفته رفته با هماهنگی بیشتر با بازیکنان تیم، کیفیت بازی خود را نیز افزایش می دهد.

رحمانی بازیکنی که است که هر تیمی آرزوی داشتن چنین هافبکی را دارد و اگر تا رقابت های آسیایی بتواند به روز های اوج خود بازگردد، می تواند برای تراکتورسازی بسیار مفید واقع شود. هر چند در بازی اول مقابل نفت و دقایقی از بازی مقابل گسترش فولاد نیز نشان داد که ارزش این همه هیاهو برای حضور در تراکتورسازی را داشته است.

00000775

[ ۱ – حمزه یونس ]

مهاجمی که همه منتظر درخشش و گلزنی او برای تراکتورسازی می باشند. فیزیک مناسب به همراه سابقه ی درخشان باعث شده تا کمی انتظارات از او بالا رود اما مطمئنا رفته رفته با هماهنگی بیشتر در کنار دیگر بازیکنان تیم، مهاجم جدید تراکتورسازی هم گلزنی های خود را آغاز خواهد کرد.

او در بازی های گذشته نشان داد که همانند دیگر مهاجمان منتظر توپ باقی نمی ماند و خودش برای خود و دیگر بازیکنان ایجاد موقعیت می کند. مطمئنا در صورتی که در بازی های آینده موقعیت گلزنی خوبی در اختیار یونس قرار گیرد شاهد گلزنی این سامورایی جدید خواهیم بود.

او می تواند بدون شک در بازی های آسیایی تبدیل به نقطه قوت تراکتور شده و با حرفه ای گری دروازه حریفان را باز کند. باید منتظر ماند و دید که پای حمزه کی به گلزنی باز خواهد شد، اما آنچه مشخص است اینکه این زمان انتظار بسیار اندک خواهد بود.

حمزه


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :