به گزارش تبریزمن، تیم گسترش فولاد تبریز در روز های گذشته دو اردوی آمادگی جسمانی و بدنسازی خود را در شهر های تبریز و سرعین برپا کردند. آبی پوشان در اردوی سرعین دو بازی تدارکاتی با تیم های آلومینیوم و خلخال دست داشتند که یک پیروزی و یک تساوی حاصل تلاش شاگردان کمالوند در این دو دیدار دوستانه بود.

بازیکنان گسترش فولاد پس از پایان اردوی سرعین و بعد از بازگشت به تبریز، قراداد های خود را در هیئت فوتبال به ثبت رساندند و سپس برای انجام تست های پزشکی و برگزاری اردوی دیگر به تهران رفتند.

گسترشی ها صبح امروز تبریز را به مقصد تهران ترک کرده و ساعت ۹ نیز به این شهر رسیدند سپس بعد از سپری کردن تست های پزشکی برای استراحت و برپایی اردو به هتل ارم رفتند.

گفته می شود تمرینات این تیم در زمین چمن نیروی زمینی برگزار خواهد شد، همچنین شنیده می شود مسئولین صحبت هایی با استقلال تهران در خصوص برگزاری بازی دوستانه انجام داده بودند که به نظر می رسد این صحبت ها به نتیجه ای نرسیده و این دیدار برگزار نخواهد شد.

همچنین گفته می شود انجام بازی دوستانه با تیم نفت تهران نیز تا حدودی قطعی شده است و از طرف دیگر آبی پوشان آذربایجان بازی دوستانه ای با تیمی از لیگ دسته دو برگزار خواهند کرد.

با توجه به بازی های دوستانه ای که در این اردو انجام خواهد شد کادر فنی یک نوبت برنامه تمرین در نظر گرفته است تا از بازیکنان خود بیشتر در بازی ها استفاده کرده و هماهنگی و آمادگی آنها را افزایش دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :