به گزارش تبریزمن، تمرینات سرخ پوشان تبریزی از هفته گذشته در زمین چمن فجر عاشورا آغاز شد و به دلیل ترمیم چمن طبیعی باشگاه تراکتورسازان چند روزی را خارج از کمپ اختصاصی خود تمرین کردند.

در این راستا با ترمیم چمن و بهبود وضعیت چمن طبیعی کمپ اختصاصی باشگاه تمرینات تراکتورسازان از امروز در این محل برگزار می‌شود.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص زمان و شرایط تمرین امروز سرخ پوشان گفت: با توجه به ترمیم زمین اختصاصی، تمرینات به چمن کمپ باشگاه منتقل شد و طبق روال گذشته، از ساعت ۱۶ تمرینات زیر نظر دستیاران تونی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص مصدومان تیم تراکتورسازی ادامه داد: خوشبختانه مصدومی نداریم و همه بازیکنان با آمادگی و جدیت کامل در تمرینات حضور دارند. البته با توجه به مسابقات تیم های ملی ایران و فیلیپین، بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار نداریم.

تیم تراکتورسازی در حالی تمرین امروز را انجام خواهند داد که، آخرین تمرین خود در غیاب تونی اولیویرا سرمربی تیم می باشد. البته دستیاران خارجی و بومی تونی در تمرین حضور داشته و بازیکنان زیر نظر آنها به برنامه های تمرینی می پردازند.

تیم تراکتورسازی روز جمعه هفته آینده در اهواز به مصاف فولاد می‌رود و ازاین‌رو تمرینات آماده‌سازی خود را برای این دیدار پیگیری می‌کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :