فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مراسم تشییع پرشکوه شهید ملایی، جزئیات عملیاتی را که به شهادت این مأمور دلاور انجامید، تشریح کرد.

سردار ساجدی نیا

به گزارش تبریزمن، سردار حسین ساجدی‌‌نیا در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر ستوان یکم شهید میثم ملایی به تشریح جزئیات عملیات اخیر پلیس پایتخت که به شهادت این مأمور دلاور انجامید، پرداخت.

او تصریح کرد: دو روز پیش همکاران ما در پلیس امنیت، عملیا‌تی در یکی از محلات پایتخت مبارزه با سوداگران مرگ و فروشندگان مواد مخدر انجام دادند که طی آن منزل قاچاقچیان شناسایی و توسط عوامل پلیس محاصره شد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: پس از محاصره پلیس و ورود مأموران به مخفیگاه متهمان درگیری مسلحانه‌ای میان سوداگران مرگ و مأموران پلیس رخ داد که متأسفانه طی این درگیری ستوان یکم میثم ملایی مجروح شد و پس از چند ساعت مداوا در یکی از مراکز درمانی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار ساجدی‌نیا با بیان اینکه طی این عملیات دو تن از قاچاقچیان نیز مجروح شدند، گفت: هموطنانمان بدانند پلیس در سراسر کشور و خصوصاً در پایتخت با تمام تلاش به‌دنبال ایجاد امنیت پایدار است و از هیچ کوشش و جانفشانی دریغ نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: این اولین شهید نیروی انتظامی نبوده و آخرین شهید پلیس نیز نخواهد بود.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان گفت: من به نوبه خود شهادت این مأمور دلاور، شجاع، ولایی و مومن را خدمت مقام معظم رهبری و مردم تبریک و تسلیت می‌گویم.

به‌گزارش تسنیم، در مراسم تشییع این مأمور جانبرکف، علاوه بر خانواده و همکاران وی در ناجا، حسین هاشمی استاندار تهران و سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس پایتخت و رؤسای بخش های تخصصی پلیس تهران بزرگ و اقشار مختلف مردم نیز حضور داشتند و پیکر مطهر این شهید را از سبزه میدان تا میدان ارک تشییع کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :