به گزارش تبریزمن، توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس فصل ۹۵-۹۴ تولیدی شرکت Uhlsport آلمان با گواهی نامه جدید فیفا به عنوان توپ انحصاری مسابقات و تمرینات تیمها قبلا معرفی شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

برخی از مشخصات فنی توپ فوق به شرح زیر است:

این توپ ترکیب رنگ منحصر به فرد و مخصوص با ساختار ۳۲ تکه دارد، از لایه صد در صد لاتکس در این توپ استفاده شده است که حالت ارتجاعی توپ را تضمین کرده و قابلیت بالای نگهداری هوا در توپ را حفظ می کند.

گفتنی است توپ فوق دارای  گواهی نامه رسمی از فیفا بوده و با توجه به تراکم بالای PU (پلی اورتان)  مقاوم در برابر ساییدگی است و با داشتن لایه فوم سرعتی که با پلی استر چند لایه و پوشش لاتکس طبیعی ترکیب شده است باعث می شود که شاهد فوتبال جذاب و منحصر به فردی باشیم.

توپ جدید لیگ برتر
لازم به ذکر است ساختار پنلهای توپ از حالت کروی بالایی برخوردار بوده که این ویژگی باعث می شود استواری و استحکام توپ به حداکثر برسد و همچنین موجب می شود مشخصه های پرشی و پرتابی توپ افزایش پیدا کند.

توپ جدید با ویژگی های ذکر شده توانسته تا حدی رضایت بازیکنان تراکتورسازی و کادرفنی را جلب کند. هر چند طرح این توپ نزدیک به طرح چند فصل پیش توپ های لیگ انگلیس با رنگی متفاوت می باشد، با این حال از نظر کیفی در شرایط استانداردی قرار دارد.

gf24-(45)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :