سرپرست اداره آموزش و پرورش ملکان با تایید درگذشت یکی از دانش آموزان روستایی شهرستان در اردوی دانش آموزی گفت: ناهیده فیوضی دانش آموز کلاس پنجم مدرسه شهید کلانتری روستای کوره بلاغ ظهر دیروز براثر سر خوردن وافتادن بر روی زمین جان خود را از دست داد.

به گزارش تبریزمن، احمد افتخاری اظهار داشت: این اردوی دانش آموزی در روستای شیروانشاهلو از طرف مدرسه شهید کلانتری روستای کوره بلاغ ترتیب داده شده که متاسفانه ناهیده فیوضی در آن بر اثر سر خوردن پایش و افتادن به روی سنگ جان خود را از دست داد.

وی افزود: ظهر دیروز دانش آموزان این مدرسه برای صرف ناهار آماده شده بودند که برادر متوفی که در کلاس اول ابتدایی همان مدرسه درس می خواند، برای آوردن آب به سر چشمه می رود و سر خورده به زمین می افتد.

وی تشریح کرد: مصطفی معینی مدیر مدرسه شهید کلانتری روستای کوره بلاغ که خود نیز در اردو حضور داشته است، بلافاصله به طرف وی می دود و او را از زمین بلند می کند، اما خواهر که شاهد این اتفاق بوده است، به طرف برادر کوچک خود می دود که متاسفانه به زمین می خورد و سرش با برخورد به سنگاز پشت آسیب می بیند و تلاش های مدیر و معلم حاضر در آنجا ودانش آموزان برای نجات ناهیده فیوضی نتیجه نمی دهد.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ملکان ادامه داد: ناهیده پس از انتقال به بیمارستان فارابیملکان فوت می کند.

وی تاکید کرد: دانش آموزان این مدرسه با رضایت کامل اولیاء به اردو رفته بودند و۱۵ نفر در مدرسه شهید کلانتری کوره بلاغ به صورت چند پایه با دومعلم رسمی و سرباز معلم مشغول تحصیل هستند.

در شهرستان ملکان بیش از ۱۹هزار دانش آموز در ۲۱۵آموزشگاه تحصیل می کنند و۲ هزار نفر معلم شاغل و بازنشسته در آن مشغول تدریس هستند.

شهرستان ملکان با ۱۱۰هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۵۵کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :