معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی، جزییات قتل یک اوباش در تبریز را تشریح کرد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ علی اسمعیل‌پور با اشاره به درگیری مامورین نیروی‌انتظامی و دو تن از اراذل و اوباش در تبریز گفت: بعد از ظهر دیروز و در ساعات نزدیک به اذان مغرب و عشا، دو نفر از اراذل و اوباش که حالت طبیعی نداشتند با در دست داشتن قمه وارد یکی از خیابان‌های تبریز شده و اقدام به تهدید و ارعاب مردم کردند.

وی افزود: این افراد، قصد تعرض به نوامیس مردم و قدرت نمایی با سلاح سرد همچون قمه را داشتند که مامورین نیروی انتظامی پس از دریافت گزارش، وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه قبل از درگیری مامورین نیروی انتظامی با افراد اراذل و اوباش، خون از سر و صورت هر دو آن‌ها جاری بود، ادامه داد: بعد از اقدام به موقع مامورین نیروی‌انتظامی، هر دو نفر از این اراذل و اوباش به آرامش دعوت شدند ولی متاسفانه این اقدام کارساز نبوده و به سمت مامورین نیروی‌انتظامی حمله ور شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: بعد از این مرحله، یکی از مامورین نیروی انتظامی، اقدام به تیراندازی هوایی و سپس تیراندازی به سمت یکی از اراذل و اوباش کرد.

سرهنگ اسمعیل پور در ادامه سخنان خود عنوان کرد: بعد از تیراندازی، شخص مجروح به یکی از بیمارستان‌های نزدیک به محل حادثه منتقل شد که در همین بیمارستان، فوت کرد.

به نقل از ایسنا، وی افزود: علت فوت توسط پزشکی قانونی استان در اسرع وقت، اعلام و اطلاع رسانی لازم برای مردم انجام می‌شود.

وی از تشکیل پرونده قضایی در این مورد خبر داد و اظهار کرد: تیراندازی انجام شده توسط یکی از مامورین نیروی‌انتظامی، ربطی به تیم حفاظتی استاندار آذربایحان‌شرقی ندارد چرا که تیم‌های حفاظتی به صورت چرخشی، تعویض می‌شوند و شخصی که تیراندازی کرده در آن لحظه به عنوان مامور نیروی انتظامی اقدام کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :