به گزارش تبریزمن،  مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره نان از مزرعه گندم تا سر سفره ۲۳ تا ۲۸ شهریور ماه سال جاری در محل سالن سهند نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود.

حمید شکوهی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی اولین همایش نان، نانوا، نانوایی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه برنامه‌های هماهنگی این جشنواره با بیان اینکه بحث تبلیغات نان سالم و شعار نان از مزرعه تا سفره بایستی به صورت مستمر و گسترده در جامعه صورت گیرد، اظهار داشت: در زمینه  تبلیغات و همراهی جامعه باید محکم و قوی به پیش برویم تا موضوع به غفلت سپرده نشود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره نان از مزرعه گندم تا سر سفره ۲۳ تا ۲۸ شهریور ماه  سال‌جاری در محل  سالن سهند نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد که این همایش با برگزاری نمایشگاه خرید پائیزی همزمان می‌شود.

وی افزود: در برگزاری این جشنواره دستگاه‌های متعددی حضور دارند و جلسات هماهنگی مستمر برگزار می‌شود، ولی با توجه به ضرورت هماهنگی‌ها جلسات مستمر با تعیین برنامه ها اجرایی لازم و ضرروی است.

شکوهی  با بیان اینکه در زمینه تبلیغاتی باید کارهای بیشتری انجام شود، اظهار داشت: در زمینه آماده‌سازی تبلیغاتی نیز باید همراهی رسانه ها را داشته باشیم.

وی با تاکیدبر تقدیس نان در فرهنگ اسلامی خاطرنشان کرد: برای ترویج فرهنگ نان دیداری با امام جمعه تبریز خواهیم داشت تا این موضوع از نگاه مذهبی و فرهنگی نیز تبیین شود.

شکوهی تصریح کرد: تلاش خواهد شد تا همایش نان به صورت مستمر از سال آینده در محل نمایشگاه بین المللی تبریز و در قالب  نمایشگاه ارایه توانمندی‌های ارگان‌های مختلف درزمینه نان و تولید آرد و مسائل جانبی برگزار شود.

وی با اشاره به آغاز به کار سایت اینترنتی همایش خاطرنشان کرد: این سایت در حال حاضر آماده شده و برنامه‌های مختلف همایش از طریق این سایت به جامعه منعکس می‌شود.

شکوهی گفت: در زمینه کیفیت نان و استفاده مطلوب از نان در قالب مولفه‌های مربوط به مردم در مدت برگزار همایش منعکس شود تا نان از کیفیت مطلوب به مردم منتقل شود.

وی افزود: این برنامه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز در فضای ۲ هزار متر مربع برگزار می‌شود در حاشیه نمایشگاه نیز برنامه نمایشی و تئاتر اجرا می‌شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: زمان بازدید این نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ خواهد بود و در نمایش طنزی هم که در این نمایشگاه  اجرا می‌شود، عملکرد دستگاه های متولی هم به بوته نقد گذاشته می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :