معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری آئین اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر (ارسباران) با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان اهر خبر داد.

به گزارش تبریزمن،  علی محرمی  گفت: دهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر (ارسباران) طی سه روز با اجرای نمایش ۲۳ گروه نمایشی از ۱۳ استان کشور امروز پایان یافت.

وی با بیان اینکه ویژگی منحصربه فرد جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر انتقال مفهوم نمایش در عرض ۱۵ دقیقه بود، افزود: مهمترین عامل برگزاری موفق جشنواره ملی تئاتر کوتاه اهر ارسباران همت و حمایت های مسئولان، مردم و هنرمندان این عرصه است.

وی با تأکید بر اینکه زمان اجرای نمایش گروه های راه یافته به جشنواره تئاتر کوتاه اهر عصر سه شنبه پایان یافت، گفت: در آخرین روز از دهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر در بخش خیابانی به همین سادگی از مرند، اورییم یخلیپ قولاریم اوسته از ارومیه، آیا کسی هست که کار را تمام کند از کرج، یک خانه یک شهر از بروجرد، کوچ از آبادان، حکایت غریب از رشت، مستر شهروند از اصفهان و آوای صحرا از گنبدکاووس، همچنین در بخش صحنه ای دامغالی دنیز از نقده، وداع با اسلحه از اراک، کلسترول از اراک، دردسرهای یک مستأجر از ملایر، سون باهارین گوز یاشلاری از ارومیه و دوشیزه شانسی خانم از اراک به اجرا پرداختند.

محرمی با اشاره به اینکه آیین اختتامیه دهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه اهر (ارسباران) در سالن میرزا جعفر قراجه داغی مجتمع فرهنگی هنری اهر برگزار می شود، گفت: اختتامیه جشنواره ملی تئاتر کوتاه اهر با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد و معرفی نفرات و گروه های برتر به کار خود خاتمه می دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :