مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، جشنواره سراسری تئاتر ارسباران را فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه فرهنگی هنری منطقه عنوان کرد.

به گزارش تبریزمن، محمد محمودپور در آیین اختتامیه این جشنواره یا بیان اینکه منطقه ارسباران دارای پیشینه غنی فرهنگی و هنری در کشور دارد این رخداد تاریخی می‌تواند پلی برای معرفی و شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بکر فرهنگی هنری منطقه باشد.

وی، هنرمندان را افرادی موثر در جامعه عنوان کرد که با اجرای نمایش و با زبان هنر مشکلات و نواقص جامعه را بیان کرده و با هنر خود در راستای توسعه و تعالی فرهنگی گام بر می‌دارند.

محمدپور ، با بیان اینکه جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در نوع خود یک نوآوری بود گفت: وجود زمان کوتاه اجرای هر نمایش، برنامه‌ریزی دقیق و اجراهای مناسب و فاخر به خودی خود باعث جذب مخاطب و معرفی فرهنگ‌های مختلف کشور در میان مردم شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، این جشنواره را از بطن مردم عنوان کرد و افزود: امیدواریم با تداوم و فرهنگ سازی مناسب و ایجاد زمینه های مناسب توسط مسئولان و دست اندرکاران شاهد پربار شدن این جشنواره در سال‌های آتی خواهیم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :