به گزارش تبریزمن، سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری کاریکاتور مطبوعات کشور که در تبریز برگزار می‌شود تا بیست و دوم تیرماه جاری تمدید شد.

“محمدحسن چمیده‌فر” اظهار داشت: مهلت شرکت در این جشنواره که برای اولین بار توسط خانه مطبوعات استان و این اداره کل برگزار می شود قرار بود تا ۳۰ خرداد ماه باشد که به علت استقبال کم نظیر اهالی فرهنگ و هنر تا ۲۲ تیرماه تمدید گردید .

وی افزود: تاکنون بیش از ۶۰۰ اثر از شهرهای اصفهان، بجنورد، تهران، تبریز، بوکان، مشهد، ساری، بوشهر، آباده شیراز، کیش،‌کرمان، کرمانشاه، زنجان، اردبیل و پارس‌آباد به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

چمیده‌فر گفت: نخستین جشنواه سراسری کاریکاتور مطبوعات؛ با موضوع فرهنگ، کاریکاتور چهره، آزاد و بخش ویژه‌شعار سال شامل “دولت و ملت،‌همدلی و همزبانی” برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری جشنواره و معرفی نفرات برتر این جشنواره را هفدهم مرداد و همزمان با روز خبرنگار اعلام کرد.

علاقمندن می‌توانند آثار خود را تا ۲۲ تیرماه جاری به آدرس اینترنتی www.NasimeFarhang.festival@gmail.com ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ea-ph.com  مراجعه کنند.

نخستین جشنواره سراسری کاریکاتور مطبوعات کشور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی و خانه‌ مطبوعات استان برگزار می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :