مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه جشنواره سراسری هنرهای تجسمی بسیج بستر مناسبی برای انتقال فرهنگ انقلابی دانست و گفت: اقدامات فرهنگی از این دست می‌تواند مقدمه روشنی برای ادامه کارهای با کیفیت‌تر فرهنگی باشد.

به گزارش تبریزمن، هادی هاشمی با اشاره به برگزاری هشتمین جشنواره سراسری هنرهای تجسمی بسیج در تبریز اظهار داشت: این نمایشگاه بستر مناسبی برای جامعه هنری استان است تا در آستانه تبریز ۲۰۱۸، با بهره‌مندی از اساتید مجرب کشوری در راستای تعالی هنر متعهد کشور گام برداشته و با ارائه آثار ارزشی، تبریز را به عنوان اسوه فرهنگی معرفی کند.

وی با اشاره به میزبانی فرهنگسرای الغدیر تبریز، اظهار داشت: تصاویر نصب شده شهدا در این مکان، زینت‌بخش کل این مجموعه بوده که در کنار آثار هنرمندان شرکت‌کننده در هشتمین جشنواره سراسری هنرهای تجسمی، تلفیقی از هنر و زیبایی را شکل داده و در حقیقت زیبایی حقیقی مربوط به همین تصاویر شهدایی است که مکان فرهنگسرا را متبرک کرده است.

به گزارش فارس، هشتمین جشنواره سراسری هنرهای تجسمی بسیج، ۲۸ و ۲۹ شهریور با حضور ۱۴۵ هنرمند در رشته‌های نقاشی، گرافیک، کاریکاتور و نگارگری به همت سازمان بسیج هنرمندان و میزبانی سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی، در فرهنگسرای الغدیر کلانشهر تبریز در حال برگزاری است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :