به گزارش تبریزمن، مجید جلالی پس از شکست مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این تیمی که امروز دیدید سایپا بود، همان تیمی که ما ساختیم و از یک تیم جوان تشکیل شده است.

وی افزود: حالا با افتخار می‌گویم که بعد از ۳۵ سال مربیگری کمی از این حرفه بلد هستم و امروز همانطور که دیدید بازیکنان ۱۷،۱۸ ساله هم در ترکیب تیم ما حضور پیدا کردند.

سرمربی تیم سایپا خاطرنشان کرد: نیمه دوم بازی پر فشار بود و ما با وجود فشار بازی عملکرد خوبی داشتیم و حتی بعد از گل تساوی ۲ موقعیت گلزنی هم داشتیم و اگر حامد لک نبود امروز یک نتیجه دیگر رقم می‌خورد.

جلالی تصریح کرد:‌ ما روی کرنر و یک اوت دستی که آن هم خودمان گل کردیم باختیم؛ به خاطر شرایط حساسی که تراکتور داشت برای رسیدن به صدر جدول نیازمند این برد بود و من این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم.

وی تأکید کرد: ما به بهترین تحلیل ممکن را از این بازی داشتیم و تمامی اتفاقات را پیش‌بینی کرده بودیم و چون در ۱۳ روز ۴ بازی داشتیم تنها نگرانی من بابت ۱۵ دقیقه پایانی بود و سعی کردم در بازی دادن به بازیکنان انعطاف داشته باشم ولی از همان چیزی که می‌ترسیدم ضربه خوردیم وگرنه بهترین عملکرد ممکن را داشتیم و من افتخار می‌کنم که به فوتبال خدمت کرده‌ام و این بزرگترین دلخوشی من است.

سرمربی تیم سایپا درباره جو ورزشگاه گفت: هواداران تراکتورسازی به این نتیجه رسیدند که من گذشته را فراموش کرده‌ام و امروز برای اولین بار یک مربی برای بازیکن دسته گل برد که آن دسته گل من برای کیانی بود، به نظر من بازیکن با معرفت باید الگو باشد. من در هتل برخورد تصادفی با تونی داشتم و با او صمیمانه صحبت کردم.

جلالی ادامه داد: ما امروز لحظه‌به‌لحظه روی بازی تمرکز داشتیم و من ۳۵ سال است که مربیگری کرده‌ام و تحت تأثیر مسائل قرار نمی‌گیرم و اگر شایسته‌سالاری وجود داشت ۱۰ سال پیش من باید سرمربی تیم ملی می‌شدم ولی امروز می‌خواهم با استفاده از تجربیاتم به بازیکنان جوان کمک کنم.

وی درباره رایگان اعلام شدن مسابقه گفت: تراکتور در وضعیتی بود که برای قهرمانی به ۳ امتیاز بازی نیاز داشت و برای حضور بیشتر تماشاگران تصمیم به این کار گرفت ولی ما تنها تیمی هستیم که ۳۰ بازی داریم ولی در هیچ بازی میزبان نیستیم و حتی در خود کرج هم میهمان هستیم.

سرمربی تیم سایپا تأکید کرد: در این روزهای حساس هر تیمی که بتواند آرامش درونی خود را حفظ کند می‌تواند قهرمان شود و تراکتور اگر قهرمانی می‌خواهد باید آرامش خود را از دست ندهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :