به گزارش تبریزمن، حواشی هفته های اخیر بین تونی الیویرا و سرپرست تیم، ایوب ذوالفقاری، باعث شد تا امروز جلسه ای بین مدیرعامل و این دو عضو باشگاه برگزار شده و کدورت ها از بین روند. درگیری رسانه ای این دو از زمانی آغاز شد که تونی الیویرا در کنفرانس خبری پس از بازی با استقلال خوزستان، ایوب ذوالفقاری را دشمن تراکتور نامید و گفت که او با من و باشگاه شوخی می کند.

پس از آن نیز ذوالفقاری تونی را کاسه داغ تر از آش خطاب کرد و به حواشی دامن زد. با این وجود امروز خبری در خروجی سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت که نشان از همدلی و محبت دوباره بین سرمربی و سرپرست تیم دارد.

متن خبر از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی بدین شرح است:

” دفتر مدیرعامل باشگاه عصر امروز (یکشنبه) پذیرای سرمربی و مدیر تیم بود ، جلسه ای صمیمی که از ساعت ۱۶ در دفتر مدیرعامل باشگاه شروع شد و به بررسی مشکلات و نواقص موجود تیم پرداخته شد .

در این جلسه یک ساعته تمامی عوامل و مشکلات موجود بررسی گردید و حاضرین هم قسم شدند تا با رفع مشکلات و موانع پیش رو تیم را برای رسیدن به صدر جدول و کسب شرایط ایده آل یاری نمایند . جو بسیار خوب و دوستانه ای در این جلسه حکم فرما بود و مدیرعامل با اعلام حمایت همه جانبه از سرمربی و کادر فنی تیم خواست با حفظ یکدلی و اتحاد برای رسیدن به شرایط ایده آل تلاش کنند و تیم را به جایگاه اصلی خود برسانند . عباسی مدیرعامل باشگاه ، ذوالفقاری مدیر تیم و اولیویرا سرمربی پرتغالی تیم حاضرین این جلسه یک ساعته بودند . “

آشتی کنان تونی ذوالفقاری

تونی

تونی 1

آشتی تونی سرپرست تراکتور


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :