به گزارش تبریزمن، خبرگزاری فارس بعد از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازان مقابل ملوان، خبری مبنی بر اینکه تونی خواستار جدایی از تراکتورسازی شده است را در خروجی خود قرار داد. در این خبر آمده بود:

قبل از برگزاری این مسابقه، اولیویرا در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل حاضر شد و در مورد آینده کاری خود صحبت کرد.اولیویرا نامه‌ای به عباسی ارائه کرده که طی آن به دلیل مشکلات خانوادگی، احتمال جدایی‌اش از این تیم را اعلام کرده است.

در همین راستا، تصمیم‌گیری در این مورد به جلسه روز چهارشنبه موکول شده تا هیأت مدیره باشگاه هم در این رابطه اعلام نظر کند.اولیویرا به دلیل مشکلات خانوادگی، اعلام کرده ادامه کار برایش سخت است، به همین خاطر تمایل به جدایی دارد.

همچنین سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در صحبت های اخیر خود نیز گفته بود: قبل از بازی آقای تونی نامه‌ای به من دادند و اعلام کردند که مشکل خانوادگی پیدا کرده‌اند که قرار شد تا چهارشنبه جلسه‌ای با حضور ایشان برگزار کنیم و اولیویرا در این جلسه که به نتیجه بازی ارتباطی نداشت، در مورد ادامه همکاری و همچنین مشکلات تیم نظرشان را به ما بگویند. مطمئنا نتیجه ادامه همکاری با آقای اولیویرا در این جلسه مشخص خواهد شد.

گفته می شود با توجه به کاری که برای مدیرعامل باشگاه پیش آمده است جلسه به روز دیگری موکول شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150


کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :