امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی پیامی به مناسبت روز جهانی خبرنگاران ورزشی صادر کرد و این روز را به همه خبرنگاران، عکاسان و اهالی رسانه‌های ورزشی استان تبریک گفت.

nejati-6-of-23-1-800x533

به گزارش تبریزمن، در پیام تقی زاده آمده است: “بدون شک عرصه رسانه و به خصوص فضای مجازی گستره بسیار وسیعی از جامعه را در امر اطلاع رسانی و آموزش در عصر کنونی پوشش می دهد که می تواند هشدارهای اجتماعی و فرهنگی موجود در زمینه های اجتماعی را بسیار زودتر از آنچه که مورد تصور است به دیده مسئولین و مجریان برساند و کنترل و پیشگیری از هر آسیبی در مراحل اولیه خیلی آسان و کم هزینه خواهد بود.

در همین راستا دست یاری به سوی همه عزیزان گشوده و آماده شنیدن هر نوع موارد و ناهنجاری های حوزه ورزش و جوانان در جهت حل مشکل به قدر وسع و توان خواهیم بود.

اما در این میان رسالت فعالین رسانه ای حوزه ورزش بسی سنگین تر می نماید زمانیکه فقط بداخلاقی ها و ناهنجاری های ورزش منتقل شده و جلوه های زیبا، معنوی و اخلاقی ورزش هیچ وقت در قاب هنر به عموم مردم منتقل نشده است و این رسالت ما هست و به طریقی که ممکن باشد از هنرمندان و فعالین رسانه در مقابل این کار ارزشمند حمایت خواهیم کرد تا روزی که حوزه ورزش منتقل دهنده ارزش های والای انسانی و ارائه دهنده الگوهای برتر از جوان ایران و اسلامی باشد به حول و قوه الهی و همفکری و مساعدت دوستان فرهیخته فرهنگی و علمی. “


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :