سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران با اشاره به هزینه های هنگفت این تیم در فصول گذشته، گفت: جلوگیری از ریخ و پاش ها ماموریت اصلی و مهم من در تیم پیکان است که مورد مطالبه مسئولان باشگاه نیز می باشد.

به گزارش تبریزمن، مجید جلالی روز سه شنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی با گسترش فولاد تبریز، افزود: قبل از حضور بنده در پیکان هزینه های زاید به باشگاه تحمیل شده بود که مدیران باشگاه از من خواستند تا جلوی این رویه را بگیرم و برای آینده باشگاه اقدام به تیم سازی کنم که در فصل جدید نیز بر همین اساس و معیار جلو خواهیم رفت.

وی، هدف گذاری باشگاه پیکان برای فصل شانزدهم را ثبات در جدول رده بندی اعلام و اظهار کرد: در نیم فصل اول برای ثبات مناسب در جدول برای خود تلاش می کنیم و در دور برگشت در صورت مهیا شدن شرایط به دنبال ارتقای جایگاه خود خواهیم بود و شاید اهداف بلند پروازانه ای را در سر داشته باشیم.

جلالی با بیان اینکه لیگ برتر را با امیدواری و انرژی مناسب شروع می کنیم، اضافه کرد: ما می دانیم که برای لیگ امسال کار آسانی نداریم زیرا که تمامی ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر از نیروهای یکسان و متوازنی برخوردارند و بازیکنان سطوح مختلف در تیم ها تقسیم شده اند که این موضوع نوید یک لیگ خوب را می دهد.

وی با انتقاد از نحوه قرعه کشی لیگ برتر و با اشاره به اینکه تیم پیکان از مجموع یازده بازی خارج از خانه هفت بازی را در دور رفت برگزار می کند، گفت: این برنامه نمی تواند چندان خوب باشد.

جلالی، از اینکه کنفرانس خبری بازی امروز در همان روز برگزار می شود نیز ابراز گلایه کرد و افزود: در حالی که امروز باید سرمربی تیم ها بالای سر تیم خود بوده و در اختیار بازیکنان باشند، باید در کنفرانس خبری حاضر شویم.

دیدار تیم های گسترش فولاد و پیکان از هفته اول لیگ برتر شانزدهم، راس ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه امروز / سه شنبه/ در ورزشگاه بنیان دیزیل تبریز برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :