تیم های تراکتورسازی و فولاد خوزستان خواهان برخی بازیکنان یکدیگر شده اند

در روزهای اخیر خبر هایی در مورد انتقال طهماسبی،دروازه بان تیم تراکتورسازی به تیم های مختلف شنیده می شود که از جدی ترین مشتری این بازیکن می توان فولاد خوزستان را دانست، ولی باشگاه تراکتور سازی در مقابل انتقال گلر دوم خود،مدافع خوب تیم فولاد را خواستار شد که مخالفت باشگاه خوزستانی در پی داشت.

در ادامه باشگاه فولاد، دست بردار طهماسبی نشد و بار ها اعلام کرد که این دروازبان را برا نیم فصل دوم می خواهد و در درپاسخ به این خواسته ی فولاد، مسئولین باشگاه تراکتورسازی به ازای این انتقال طلب پول کرده است.

با توجه به وضعیت مالی این روز های فولاد خوزستان بعید به نظر می رسد که بتوانند این خواسته ی تراکتوریها را جواب دهند و به همین دلیل امروز جماعتی برای تعیین تکلیف خود  به جلسه با هیئت مدیره باشگاه فولاد رفته و  نتیجه آن را سرنوشت آینده ی خود میداند.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر احتمال جدایی مهرداد جماعتی از تیم فولاد خوزستان منتشر شد اما این بازیکن بدون توجه به شایعات در دور جدید تمرینات فولاد شرکت کرد و تصمیم گیری را به باشگاه فولاد سپرد.

در همین راستا، قرار است وضعیت نهایی مهرداد جماعتی پس از بازگشت دراگان اسکوچیچ به ایران مشخص شود. سرمربی فولاد  که برای سپری کردن تعطیلات میان فصل راهی خارج شده، پس از حضور در ایران نظر نهایی را در رابطه با جماعتی به باشگاه فولاد ابلاغ خواهد کرد.

جماعتی در گفتگوی اخیر خود درباره اینکه آیا قرار است به تراکتورسازی برود، خاطرنشان کرد: هنوز تکلیفم در فولاد مشخص نیست و احتمال ماندن و جدایی‌ام برابر است. جدا از تراکتورسازی از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارم، ولی همانطور که گفتم فعلا چیزی مشخص نیست و ابتدا باید با اسکوچیچ صحبت کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :