به گزارش تبریزمن، یان رمزی بازیکن استرالیایی- فیلیپینی تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص علت پیوستن به تراکتورسازی گفت: میلان سوشاک از دوستان من مدت ها قبل در تیم سپاهان بازی می کرد. بعد از پیشنهاد تراکتورسازی، درخصوص شرایط فوتبال ایران و زندگی در این کشور از وی پرسیدم و به همین دلیل نیز با توجه به شرایط خوبی که در ایران است قبول کرده و با مدیرعامل باشگاه مذاکرات را نهایی و قراردادم را ثبت کردم.

وی ادامه داد: در اردوی تهران به تراکتورسازی پیوستم، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم، با توجه به برگزاری چند بازی دوستانه بازیکنان به هماهنگی های مورد نیاز رسیده اند. دیروز بعد از یک روز استراحت تمرینات خود را آغاز کردیم.

رمزی در خصوص حضور پرتعداد هواداران در تمرینات تیم افزود: هواداران زیادی در تمرین دیروز حضور داشتند، از قبل در خصوص هواداران این تیم به من گفته بودند و شناخت داشتم. آنها دو آتیشه پرشور و پرتعداد هستند. دوست دارم روز جمعه استادیوم را پر ببینم چرا که می خواهم با تشویق های آنها انرژی چند برابری کسب کنیم.

وی در خصوص بازی روز جمعه و تیم نفت تهران اظهار داشت: تمرینات خوبی را سپری کرده ایم. چند روز تا شروع بازی وقت داریم و در این مدت کادر فنی قطعا نقاط ضعف و قوت تیم نفت را به ما گوش زد خواهد کرد. امیدواریم بتوانیم اولین بازی خود را با پیروزی آغاز کنیم و همانطور که گفتم جمعه منتظر هواداران هستیم.

بازیکن دو رگه تراکتورسازی در خصوص شرایط زندگی در ایران و مردم تبریز گفت: هنوز شناخت کاملی پیدا نکرده ام، تازه به تبریز آمده ایم و هر موقع که وقت داشتم باید به مناطق دیدنی این شهر بروم ولی در تمرین دیروز برخورد آنها بی نظیر بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :