سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با برطرف کردن نواقصی که داشتیم با آمادگی کامل به مصاف تراکتور خواهیم رفت.

به گزارش تبریزمن به نقل از سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص بازی روز جمعه این تیم در برابر تراکتورسازی تبریز گفت: تراکتور تیمی است که نیاز به تعریف ندارد، قطعا کارنامه این تیم در سال‌های اخیر نشان‌دهنده روند تیمی خوب آنهاست و باید برای دیدار با این تیم با حواس جمع به میدان برویم.

مهاجری در خصوص اشتباهات داوری سلسله‌واری که در هفته‌های دوم و سوم علیه پدیده رخ داده، تصریح کرد: متاسفانه اشتباهات داوری در هفته‌های اخیر کمر تیم ما را شکسته‌است، این مشکلی است که در بازی با فولاد با پذیرش گل آفساید این تیم پیروزی را از ما گرفت و در بازی با سایپا هم که پنالتی‌های ما گم شد، حداقل در این ۲ هفته ۳ امتیاز از پدیده کم شده و توقع ما از کمیته داوران این بود که برای بازی‌ بعدی با سایپا ما از داور باتجربه‌تری استفاده شود که متاسفانه این مهم رخ نداد.

مهاجری افزود: از تمامی رسانه‌های مکتوب و تصویری می‌خواهم که توجه بیشتری به مشکلات پیش‌آمده در خصوص داوری‌ها داشته‌باشند. به هر حال ما در استان خودمان هم  ، خبرنگاران و رسانه‌های قدرتمندی داریم که می‌توانند در این لحظات سخت به ما کمک ویژه‌ای در خصوص داوری‌ها داشته‌باشند.امیدوارم در آینده شاهد کمتر شدن این مشکلات باشیم.

مهاجری همچنین در خصوص شرایط تیمش گفت: خوشبختانه تمرینات خوبی داشته‌ایم و بدون مصدوم و محروم به مصاف رقیب خود می‌رویم.

وی ادامه داد: تلاش ما این است تا بتوانیم اولین پیروزی فصلمان را مقابل تماشاگران خودمان به دست بیاوریم و امیدوارم هواداران نیز با توجه به رایگان اعلام شدن بازی ، مثل همیشه در ورزشگاه حضور داشته باشند و تیم پدیده را حمایت کنند.

سرمربی تیم پدیده خراسان ادامه داد: در بازیهای گذشته روی چند موضوع با اشکالاتی روبرو بودیم که از بعد از بازی با سایپا سعی کردیم در تمرینات این نواقص را بر طرف کنیم و حالا برای بازی با تراکتور می توانم بگویم که با آمادگی کامل ظاهر خواهیم شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :