رئیس هیات سوارکاری آذربایجانشرقی گفت: این شهرستان ۲۴ و ۲۵ تیر سال جاری میزبان مسابقه های سوارکاری کشور است.

به گزارش تبریزمن، جاویدی افزود: این مسابقه ها در روستای کرج آباد این شهرستان به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: روز اول این مسابقه ها مربوط به آزمایش ها و ثبت نام و دو روز نیز به رقابت بین سوارکاران در کلاس های مختلف اختصاص خواهد یافت.

رئیس هیات سوارکاری آذربایجچانشرقی اعلام کرد: این مسابقه ها در کلاس های ۴۰، ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ کیلومتر با همکاری فدراسیون سوارکاری کشور برگزار می شود.

جاویدی ادامه داد: تا کنون برخی از استان ها از جمله یزد، شیراز، اصفهان، کردستان و آذربایجان شرقی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

وی اظهار کرد: هم اکنون تمامی اداره ها و نهادهای ذیربط به دنبال آماده کردن امکانات برگزاری این مسابقه ها در روستای کرج آباد این شهرستان بوده و سعی می شود رضایت شرکت کنندگان در این مسابقه ها جلب شود.

وی ادامه داد: این مسابقه ها با همکاری اداره ورزش و امور جوانان و هیات سوارکاری مراغه با نهادهای مختلف از جمله فدراسیون سوارکاری، اداره کل ورزش و جوانان، ارتش جمهوری اسلامی، فرمانداری مراغه، حفاظت از محیط زیست، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دامپزشکی و نهادهای خصوصی این شهرستان برگزار می شود.

رئیس هیات سوارکاری استان نیز در این آیین گفت: تمامی ورزشکاران بالای ۱۴ سال سوارکاری کشور که دارای اسب با حداقل سن شش سال هستند می توانند برای هر دو مسافت ۱۰۰ و ۸۰ کیلومتر این مسابقه ها شرکت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :