به گزارش تبریزمن، فرهنگ نوروزی، فرمانده نیروی انتظامی تبریز خبر داد ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص نحوه خدمات‌دهی پلیس در ایام نوروز اظهار داشت: خوشبختانه در ایام تعطیلات نوروزی امنیت و آرامش شهروندان و مسافران تبریز با فعالیت جدی و شبانه‌روزی کلانتری‌های ۱۸ گانه تبریز به بهترین وجه تامین شد.

وی ادامه داد: مسافران نوروزی با ورود به شهر تبریز در ۴ ایستگاه ویژه نوروزی پلیس مورد هدایت و راهنمایی قرارگرفته و با هشدارهای پلیسی آشنا شدند که عمده تلاش آنها برای پیشگیری از جرائم، تخلفات و آگاه‌سازی مسافران نوروزی بود و نیز انجام تبلیغات پیرامونی در سطح شهرستان از طریق نصب بنر و تهیه و توزیع بروشورها با موضوعات مختلف بود.

وی با اشاره به اینکه به منظور کنترل، رصد و کاهش جرائم به ویژه سرقت در سطح شهر تبریز قرارگاه نوروزی با حضور مسئولان کلانتری‌های ۱۸گانه تبریز و روسای پلیس‌های تخصصی تشکیل شده است گفت: با پایش کمیت و جغرافیای جرائم نسبت به کنترل و پیشگیری از انواع بزه به خصوص سرقت و جرائم خشن اقدام شد که به حول و قوه الهی در تعطیلات نوروزی هیچ جرم خشنی واقع نشد و در مهار سرقت نیز توفیقات قابل توجهی بدست امد.

وی پاکسازی چهره حوزه استحفاظی مخصوصا کلانشهر تبریز از تردد معتادان تابلو را از دیگر اقدامات مهم و تاثیرگذار مجموعه انتظامی تبریز مطرح کرد و گفت: در مجموع تعداد یک هزار و ۲۲۰ نفر معتاد جمع‌آوری و تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شده است بطوریکه این اقدام موجب کنترل جرائم سرقت و پاکسازی معابر شهر از وجود معتادان که علاوه بر ارتکاب سرقت مبادرت به گدائی نیز می‌کنند گردید.

نوروزی افزود: خدمات رسانی به مسافران نوروزی نیز مورد توجه ویژه در این ایام بود که خوشبختانه اقدامات پلیسی انجام شده مورد رضایت مردم و مسافران نوروزی بود.

وی همچنین در ایام تعطیلات از تقویت واحدهای گشت خودرویی، موتوری و پاس پیاده در نقاط کلیدی و حوزه استحفاظی مخصوصا مهم شهر تبریز و ارائه راهنمایی به مردم از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ خبر داد و گفت: سعی کردیم زمینه‌ای را فراهم کنیم تا مسافران با آرامش خاطر از مسافرت لذت ببرند و آرامش مطلوبی برای هموطنان فراهم شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :