مردی که در سال ۹۰ همسرش را به قتل رساند، پس از آزادی از زندان فرزندش را با شال گردن خفه کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از خبرنگاران جوان، در ساعت ۰۳:۱۵ مورخه ۰۴/۱۱/۱۳۹۴وقوع یک فقره درگیری در خیابان مرتضوی به کلانتری ۱۰۸ نواب اعلام شد .

با حضور مأمورین کلانتری در محل، مأمورین مردی حدودا ۴۵ ساله بنام “محسن” را مشاهده کردند که با یک رشته شال گردن در حال خفه کردن پسر ۱۴ ساله اش بنام “محمدعلی . ح” است ؛ بلافاصله محسن توسط مأمورین دستگیر و اقدامات اولیه درمانی جهت نجات “محمدعلی”  توسط مأمورین و در ادامه عوامل تیم اورژانس انجام شد اما متأسفانه محمدعلی فوت می نماید .

جنایتکار سال 90، فرزندش را مقابل چشم اعضای خانواده خفه کرد+تصاویر

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل عمـد پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

تحقیقات اولیه:
در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد ؛ شب گذشته (ساعت ۲۰:۰۰ مورخه ۰۳/۱۱/۱۳۹۴ ) در منزل دوستانش مصرف شیشه داشته و پس از مراجعه به منزل با پسرش ( مقتول ) درگیر و در ادامه ، ساعت ۰۳:۰۰ مورخه ۰۴/۱۱/۱۳۹۴ اقدام به قتل وی نموده است.

اظهارات دختر متهم (خواهر مقتول):
خواهر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” ساعت ۲۰:۰۰ مورخه ۰۳/۱۱/۱۳۹۴ پدرم زمانیکه به خانه آمد به بهانه اینکه چرا برادرم مادربزرگش ( مادر متهم ) را اذیت می کند ، با او درگیر شد ؛ حدود ساعت ۰۳:۰۰ نیمه شب بود که با شندین صدای خِس خِس !! از خواب بیدار شدم ؛ زمانیکه چراغ را روشن کردم ، ناگهان پدرم را بر روی سینه برادرم مشاهده کردم که با یک رسته شال گردن …. ؛ از مادربزرگ درخواست کمک کردم اما زمانیکه او قصد داشت تا پدرم را از روی سینه برادرم کنار بکشد ناگهان از ناحیه دست چپ مورد اصابت جسم تیز قرار گرفت و به شدت مجروح شد ؛ بلافاصله با ۱۱۰ تماس گرفته و از پلیس کمک گرفتم ؛ دقایقی بعد و در حالیکه همچنان پدرم در حال خفه کردن برادرم بود ، مأمورین وارد خانه شده و پدرم را دستگیر کردند اما برادرم دیگر مرده بود”.

جنایتکار سال 90، فرزندش را مقابل چشم اعضای خانواده خفه کرد+تصاویر

سابقه متهم در ارتکاب جنایت شیشه ای:
با انتقال متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و بررسی سوابق وی مشخص شد که “محسن . ح” ( ۴۹ ساله ) دارای سابقه ارتکاب جنایتی دیگر در سال ۱۳۹۰ را در پرونده جرایم خود دارد ؛ در آن جنایت ، متهم در ساعت ۰۳:۰۰ مورخه ۰۱/۰۶/۱۳۹۰ پس از مصرف شیشه و درگیری با همسرش بنام مهناز ( ۴۰ ساله ) او را با ضربات چاقو به قتل می رساند و پرونده نیز در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی رسیدگی و نهایتا متهم با حکم دستگاه قضایی به قتل عمـد محکوم می شود اما پس از گذشت چند سال و با رضایت خانواده مقتوله، از زندان آزاد می شود .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دلایل و شواهد بدست آمده از زمان ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت قانونی از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :