به گزارش تبریزمن، در چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم بایرن مونیخ و بنفیکا در آلیانز آرنا به مصاف هم خواهند رفت.

بایرن بنفیکا

مکان: آلیانز آرنا – مونیخ

زمان: سه شنبه –  ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران

نگاه کلی:

درشروع دور یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دو تیم بایرن مونیخ و بنفیکا در آلیانز آرنا مونیخ به مصاف هم خواهند رفت. باواریایی ها در دور قبل موفق شدند در یک دیدار دشوار و دارماتیک از سد یوونتوس عبور کنند، اما این دیدار به خوبی ضعف های خط دفاعی بایرن را در نبود ژروم بواتنگ و دیگر عناصر دفاعی این تیم(باداشتوبر،مارتینز) مشخص ساخت. اما خبر خوب برای مونیخی ها بازگشت خاوی مارتینز به ترکیب این تیم است تا با حضور او وضعیت دفاع میانی کمی سامان بگیرد. بایرن در این دیدار مصدومان سرشناسی همچون روبن و بواتنگ خواهد داشت و باد اشتوبر نیز که کل فصل را از دست داده است.

نمایش های بایرن در آلیانز ترسناک بوده است و در دل هر حریفی بازی در این ورزشگاه دلهره ایجاد می کند. در آنسوی میدان اما یک تیم آماده به نام بنفیکا قرار دارد، آنها در بهترین فرم خود قرار دارند و در لیگ پرتقال نیز نمایش های کم نقصی از خود نشان می دهند، بازی سال گذشته بایرن مونیخ با دیگر نماینده پرتقال(پورتو) نشان داد که نباید دیدار مقابل نمایندگان این کشور را آسان تلقی کرد.

نکات آماری:

  • بایرن مونیخ در ۱۱ بازی از ۱۳ بازی خود در لیگ قهرمانان بالای ۲ گل به ثمر رسانده است.

  • بایرن مونیخ در ۸ بازی از ۹ بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان حداقل ۲ گل به ثمر رسانده است.

  • بنفیکا در ۶ بازی از ۷ بازی خود در لیگ قهرمانان بالای ۲ گل به ثمر رسانده است.

  • بایرن مونیخ در ۵ بازی آخر خود در لیگ قهرمانان شکست نخورده است.

پیش بینی سایت هو اسکورد:

بایرن مونیخ   ۳       بنفیکا   ۱

ترکیب احتمالی دو تیم(هواسکورد)

بهترین بازیکنان دو تیم

لیست مصدومین و محرومین دو تیم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :