در حالی که به نظر می رسد رییس امنیت یوفا به توصیه اینفانتیو به ایران آمده، خلق صحنه های زشت از سوی هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی ممکن است میزبانی تیمهای ایرانی از تیمهای عربستانی را با خطر بیشتری روبه رو کند.

به گزارش تبریزمن، رییس امنیت یوفا برای برگزاری دوره آموزشی به تهران سفر کرده تا باشگاه‌های ایرانی را با آخرین توصیه های روز فوتبال دنیا آشنا کند. او امروز برای تماشای بازی پرسپولیس و تراکتورسازی هم در ورزشگاه حاضر شده اما خلق صحنه های زشت در ورزشگاه آزادی و پرتاب چند نارنجک پرقدرت شرایط نامساعدی را در ورزشگاه آزادی به وجود آورده است.

این در حالی است که به نظر می رسد رییس امنیت یوفا چشمان اینفانتینو در تهران است تا پس از اتفاقات رخ داده میان ایران و عربستان بتواند شرایط را بهتر برای رییس جدید فیفا گزارش کند تا در صورت نیاز به دخالت رییس فیفا، او بتواند واقع بینانه درباره وضعیت میزبانی تیم‌های تهرانی تصمیم گیری کند. با شرایط به وجود آمده مشخص نیست که رییس امنیت یوفا چه گزارشی برای رییس جدید فیفا تهیه کند.

photo_2016-03-06_19-39-06

در این میان اصرار دوربین‌های صداوسیما در ورزشگاه بر پخش جزییات این صحنه‌های زشت می تواند مدارک درخوری را برای سعودی‌ها فراهم کند.

در حالی که دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در دقیقه ۴۹ در حال برگزاری بود، درگیری‌ شدیدی میان بازیکنان دو تیم شکل گرفت و در ادامه هواداران چند نارنجک را به سمت زمین پرتاب کردند.

در این میان یکی از نارنجک‌ها به پشت نیمکت ذخیره‌های تیم فوتبال تراکتورسازی برخورد کرد و باعث شد نیمکت‌نشینان تراکتورسازی از جای خود بلند شده و به کنار زمین بیایند. شدت انفجار به حدی بود که همه آن‌ها بلافاصله از جای خود برخاستند. نیمکت نشینان تراکتورسازی پس از این اتفاق حاضر به نشستن روی نیمکت ذخیره‌ها نبودند اما در ادامه با صحبت‌هایی مسئولان برگزاری مسابقه با آن‌ها انجام دادند مجددا سر جای خود نشستند.

این اتفاقات در حالی رخ داده که مارک تیمر مدیر امنیت یوفا هم در ورزشگاه آزادی حضور دارد و همه چیز را از نزدیک می‌بیند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :