با بالا گرفتن اعتراضات کاربران قدیمی توییتر پس از انتشار خبر نمایش الگوریتمی توییت‌ها، جک دورسی در توییتی خبر تغییرات تایم‌لاین را تکذیب کرد و اعلام کرد توییتر هرگز قصد ندارد تا هفته آینده این برنامه را عملی کند.تبریزمن، سرویس علم و دانش:وز گذشته خبر تغییرات توییتر و احتمال استفاده این شبکه اجتماعی از الگوریتم به جای نمایش ترتیبی  را در تبریزمن خواندید و طبق گزارشات وب‌سایت Buzzfeed این تغییرات تا هفته آینده آغاز می‌شدند.

بعد از اعلام این خبر کاربران اینترنت با خشم نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و با استفاده از هشتگ RIPTwitter نارضایتی خود را اعلام کردند.

کاربران به هیچ وجه از این خبر خوشحال نشده‌اند و واکنش منفی شدید آنها، جک دورسی مدیر عامل توییتر را وادار به انتشار توییت تکذیب این خبر کرد. جک دورسی در اولین توییت خود در واکنش به انتشار خبر نوشت:

سلام توییتر! با در نظر گرفتن RIPTwitter#: می‌خواهیم همه شما بدانید که ما همیشه به حرف‌ها گوش می‌دهیم. ما هرگز برنامه‌ای برای تغییر نحوه نمایش تایم‌لاین تا هفته آینده نداریم.

جک دورسی در توییتی دیگر به این موضوع اشاره می‌کند که نمایش زنده توییت‌ها نقطه تمایز توییتر است و آنها تنها قصد بهبود نحوه نمایش توییت‌ها را دارند، با اعلام این خبر از سوی مدیرعامل توییتر کاربران توییتر نباید نگران تغییرات ناگهانی باشند؛ چون تغییر نحوه نمایش تایم‌لاین به صورت اختیاری است و در صورتی که نمایش الگوریتمی را نپسندید به سادگی قابلیت بازگشت به نمایش ترتیبی را دارید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :