به گزارش تبریزمن،کاروان تیم فوتبال نفت تهران حدود ساعت ۲ بامداد امروز (دوشنبه) به وقت محلی به هتل Riu Kaya Belek که در محل کمپ اردوی تیم فوتبال نفت تهران واقع شده و ۳۵ کیلومتر با آنتالیا فاصله دارد رسید.

نفتی‌ها برای رسیدن به آنتالیا به استانبول پرواز کرده و پس از آن با پروازی دیگر به آنتالیا رفتند که متاسفانه پروازهای آنها نیز با تاخیر روبرو شد. نفتی‌ها پس از رسیدن به آنتالیا حدود ۵۰ دقیقه نیز برای رسیدن به هتل محل کمپ خود با اتوبوس در راه بودند.

نخستین تمرین تیم فوتبال نفت تهران در محل کمپی که در آن استقرار دارند ساعت ۱۷:۳۰ به وقت محلی برگزار می‌شود.

علیرضا بیرانوند نیز در این سفر نفتی‌ها را همراهی می‌کند و فقط الویز نانگ و کارلوس سانتوس در این اردو حضور ندارند.

باشگاه نفت تهران را باید یکی از باشگاه‌هایی دانست که اکثر تیم‌های حاضر در لیگ برتر در تعطیلات نیم فصل خواهان بازیکنانش شده‌اند؛ از پیشنهاد پرسپولیس به علیرضا بیرانوند و وحید امیری گرفته تا بازیکنانی مثل«آلویس نانگ» و سید جلال حسینی. هرچند نفت تا الان با جدایی امیری و بیرانوند مخالفت کرده است ولی برای بعضی دیگر از بازیکنانش مجوز مذاکره با سایر باشگاه‌ها را صادر کرده است.

نانگ و سیدجلال حسینی دو بازیکنی هستند که از باشگاه‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان پیشنهاد دارند و احتمال دارد در نیم فصل دوم در یکی از این تیم‌ها توپ بزنند؛ بخصوص آلویس نانگ که حتی مذاکرات جدی با تراکتورسازی داشته و مبلغ درخواستی را هم به مسئولان این باشگاه ارائه کرده است.

امیر قلعه نویی که به شدت پیگیر حضور نانگ در تیم تراکتورسازی است، خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است.

مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص مذاکره با این بازیکن گفت: ما به باشگاه نفت به طور رسمی نامه زدیم و از آنها خواستیم نظر نهایی خود را بیان کنند و در صورتی که با جدایی این بازیکن موافق هستند، ما به طور جدی مذاکراتمان را آغاز کنیم.

عباسی درباره اینکه آیا باشگاه نفت مشکلی با مذاکره شما با نانگ ندارد؟ تصریح کرد: گویا نانگ با باشگاه نفت برای جدایی به توافق رسیده و این باشگاه به وی اجازه داده است تا با باشگاه‌های دیگر مذاکره کند.

 گفته می شود باشگاه نفت تهران رضایت داده است تا باشگاه‌های خواهان «آلویس نانگ»، با وی مذاکره کنند.

ظاهراً قیمت پیشنهادی نانگ برای پیوستن به تیم تراکتورسازی بسیار بالا بوده و باشگاه تراکتورسازی خواستار تعدیل آن برای پیوستن نانگ به تیم تراکتورسازی تبریز شده است.

تراکتورسازی تبریز به دنبال جذب یک مهاجم است و لوسیانو ادینهو، پیام صادقیان و نانگ سه مهاجم مد نظر امیر قلعه نویی برای پیوستن به این تیم است.

پیش از این نیز گفته می شد، نانگ ستاره‌ی نفت تهران با پیشنهاد یک میلیاردی از دو یا سه تیم لیگ برتری مواجه شده است اما علیرضا منصوریان نمی‌خواهد به هیچ عنوان این بازیکن را از دست بدهد.

منصوریان معتقد است با این مقدار پول هم نمی‌توانند یک بازیکن در سطح نانگ به خدمت بگیرند. با این وضعیت تیم های خواهان نانگ از جمله فولاد خوزستان بایدفکر دیگری برای خرید مهاجم بکنند.

قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران، درباره بحث انتقال نانگ به تراکتورسازی یا فولاد گفت: خیلی نمی خواهم به گمانه زنی هایی که پیرامون بازیکنان ما در نقل و انتقالات است، دامن بزنم. تیم یکشنبه به ترکیه می رود و مطمئنا نفراتی که قرار است در نیم فصل دوم با ما باشند، در این سفر ما را همراهی می کنند. هر بازیکنی هم که نرفت، بدانید در تیم ما جایی ندارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :