شرکت ال‌جی به پرچم‌دار جدید خود یعنی گوشی ال‌جی جی ۵ امید زیادی دارد. حال سوال بسیاری از ما اینجاست: فروش کدام‌یک تا به این لحظه بیشتر بوده است؟ آیا جی ۵ می‌تواند در مقایسه با نسل قبلی خود فروش بیشتری داشته باشد؟

تبریزمن، سرویس فناوری: درحال حاضر گوشی ال‌جی جی ۵ در کشور کره جنوبی روانه بازار شده است و بر اساس گزارش‌های موجود، این دستگاه توانسته حداقل در فروش روز عرضه خود گوشی جی ۴ را کنار بزند.

با توجه به گفته‌های The Korea Herald، ال‌جی موفق شده تا ۱۵هزار گوشی جی ۵ را در روز عرضه به فروش برساند. عددی که سه برابر از فروش ۵۰۰۰ عددی جی ۴ در روز عرضه بیشتر است. تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که ال‌جی بتواند به صورت جهانی ۱۰ میلیون گوشی جی ۵ را بفروشد.

شاید بتوان افزایش ۲۰۰ درصدی در فروش روز عرضه را به دلیل طراحی ماژولار و اکوسیستم دوستان – که در کنار این دستگاه عرضه می‌شوند – دانست. نباید این نکته را نیز فراموش کرد که کره جنوبی، بازار بزرگی از مخاطبان شرکت ال‌جی را در خود قرار می‌دهد و علاقه این افراد به محصول، می‌تواند نمایش‌دهنده کیفیت و میزان رضایت افراد از آن باشد.

اکنون به‌نظر می‌رسد ال‌جی برای برطرف کردن نیاز کاربران و در اختیار داشتن تعداد گوشی‌های موردنیاز، بخش تولید خود را به یک چرخه ۲۴ ساعته تبدیل کرده است. این درحالی است که سامسونگ تنها در ۴۸ ساعت اول،  ۱۰۰هزار نسخه از دو پرچم‌دار جدید خود یعنی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج را روانه بازار کره‌ جنوبی کرد.

اگرچه باید این نکته را در نظر داشت که فروش گوشی تنها در یک بازار به‌خصوص، نمی‌تواند تداعی‌گر موفقیت آن باشد. پس فعلا باید در انتظار فروش کشور آمریکا و اروپا باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :