معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در تبریز، ایشان را نماد استقامت و نهایت شجاعت و ایثارگری ارزیابی کرد و گفت:جوانان امروزی می توانند آینده ساز کشورمان باشند به طوری که جوانان دیروزی توانستند در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی سهیم بوده و رشادت خود را ثابت نمایند، لذا امنیت و آسایش امروز ما مدیون دلاوری های شهدای جنگ و انقلاب میسر شده است و باز هم در سایه حضور جوانان این مرز و بوم در دفاع از کیان ایران، زندگی آرامی را سپری می کنیم.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری افزود:امروزه در مباحث هسته ای، نانو تکنولوژی، سلول های بنیادی و غیره، جوانان ما توانسته اند در توسعه این علوم نوین و کاربرد آنها در زندگی ایرانی ها گوی سبقت را از ابرقدرت های جهان بربایند که بسیار خوشحال کننده است.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود از فضاسازی های برخی سیاسیون انتقاد کرد که به زعم وی، موجب دو قطبی شدن جامعه شده است و ادامه داد:نباید این نوع فضا بر کشور حاکم گردد، وضعیت اقتصادی دولت بر همگان محرز است اما با این حال پرداخت یارانه ها که بار مالی سنگینی را بر کشور تحمیل کرده است تداوم یافت…

IMG_9672
شبستری اضافه کرد:لذا نباید به دشمن سازی داخلی بپردازیم، دشمن میان من و شما نیست، دشمن اصلی در خارج از کشور است که با جنگ نرم وارد صحنه شده است، چرا می خواهیم سیاه نمایی کنیم؟ چرا به خاطر توسعه منافع یک حزب خاص(!) به تخریب عده ای از دلسوزان انقلاب می پردازیم؟ دشمن هم از این شکاف ها نهایت استفاده را به عمل خواهد آورد که خطرناک است! مگر ما دشمن همدیگر هستیم!؟

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:متاسفانه بگم بگم ها باعث شد تا فضای جامعه و میزان تخریب های طرفین تشدید یافت و این وضعیت هنوز هم ادامه دارد اما جوانان ما باید حافظ این انقلاب باشند، دولت یازدهم نیز قصد دارد تا مشارکت اجتماعی نسل جوان را افزایش دهد که در سایه تلاش همه دست اندرکاران، آذربایجان شرقی به عنوان استان نوزدهم در ایجاد فضای کسب و کار، امروزه به جایگاه دهم ارتقاء یافته است.

شبستری در پایان اظهارات خود، حاشیه ها را دغدغه اصلی مدیران دستگاه های مختلف دانست و تصریح کرد:برخی ها هم از روی عمد به حاشیه سازی های بی مورد می پردازند که واقعا تاسف آور می باشد لذا موضوعات جنگ و دوران دفاع مقدس را مصادره نکنیم زیرا متعلق به همه ماست!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :