به گزارش تبریزمن، به نقل از سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر تراکتور در ورزشگاه غدیر اهواز اظهار داشت: از تلاش و بازی بازیکنانم راضی هستم ولی از نتیجه رضایت ندارم.

وی افزود: وقتی می‌دانیم داوربه یک بازیکن به خاطر توهین کارت قرمز داده باید باهوش باشیم که ممکن است چند دقیقه بعد به ما هم کارت قرمز بدهد و در این مورد هوشمندانه عمل نکردیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: شما بروید بازی‌ها را آنالیز کنید، ما تراکتور ده نفره را برده بودیم ولی ناگهان با یک اخراج بی مورد بازی را به آنها دادیم، تا به نوعی تراکتور مرده را زنده کنیم.

وی تاکید کرد: شما اگر بازی‌ها را آنالیز کنید می‌بینید که مقابل ذوب آهن هم به همین شکل باختیم. اسکوچیچ اضافه کرد: واقعا از این باخت ناراحت و سر خورده هستم و نمی‌دانم چه بگویم.

سرمربی کروات تیم فولاد نسبت به داوری این دیدار نیز اعتراض‌هایی مطرح کرد و گفت: آقای قهرمانی داور معروفی هستند و من هم برایشان احترام قائلم ولی از گرفتن این پنالتی هنوز در شوک هستم و این پنالتی درست نبود.

وی بیان کرد: ما با انرژی فراوان به میدان می رویم ولی متاسفانه انرژی‌های منفی اطراف تیم زیاد است؛ شما می‌گویید ما به باختن عادت کرده ایمً ولی اینطور نیست.

اسکوچیچ تاکید کرد: من چوب اشتباهات فردی را می‌خورم، حاضرم ۵ بر ۰ به تراکتور می‌باختم ولی این تیم از ما سرتر وشایسته برد می‌بود. در پایان نشست سرمربی فولاد درباره اینکه با این روند فولاد به دسته یک سقوط خواهد کرد، خاطر نشان کرد:خیر به هیچ وجه این اتفاق رخ نخواهد داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :