به گزارش تبریزمن، “فراز کمالوند” در نشست خبری بعد از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: قبل از هر چیز خدای خود را شکر می کنم که مثل همیشه در سخت ترین لحظات کمک حال ما بود و در این شرایط سخت، موفق شدیم گسترش فولاد را در لیگ حفظ کنیم و سهمیه استان را نگه داریم.

 وی افزود: امروز ۵، ۶ موقعیت ۱۰۰درصد هم از دست دادیم و نتایج هفته های گذشته ما، نشانگر قدرت تیم ماست. با اینکه استرس سقوط همواره ما را آزار می داد، ولی خداراشکر که شرمنده مردم آذربایجان نشدیم و امیدوارم هفته آینده تراکتور نیز به مقام قهرمانی برسد و اردیبهشت خوب فوتبال آذربایجان تکمیل شود.

 سرمربی گسترش فولاد خاطرنشان کرد: خوشحالم که اگر تراکتور قهرمان لیگ شود، این قهرمانی پاک خواهد بود و گسترش فولاد نیز پاک در لیگ ماندنی شد و این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

 وی تاکید کرد: هرچند که چند موقعیت مسلم گلزنی در این مسابقه داشتیم، اما حاضر بودیم حتی با نتیجه نیم هیچ نیز برنده شویم و سهمیه استان را کسب کنیم.

 کمالوند گفت: برخی از استان ها، سال هاست که عطش سهمیه داشتن در لیگ را دارند و ما این سهمیه ای که داریم را باید حفظ کنیم و هواداران باید از گسترش فولاد نیز به عنوان برادر کوچک تر تراکتور حمایت کنند و امیدوارم ماشین سازی را نیز به زودی در لیگ ببینیم.

 وی در خصوص تعویض محمدامین درویشی بلافاصله پس از هدر دادن موقعیت تک به تک با دروازه بان، گفت: این تعویض ربطی به از دست دادن آن موقعیت ندارد و درویشی نزدیک به دو ماه است که با درد بازی می کند و به دلیل این آسیب دیدگی، مجبور شدیم نتوانیم تا آخر بازی از این بازیکن استفاده کنیم.

 سرمربی گسترش فولاد در خصوص اینکه فصل بعد نیز در این تیم می ماند یا نه، بیان کرد: ماموریت من در گسترش فولاد تمام شد و از این لحظه به بعد، دست مدیریت و مالک باشگاه باز است و هر تصمیمی که دوست داشته باشند برای تیم می گیرند و من در خدمت باشگاه گسترش فولاد هستم تا سال آینده، تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :