به گزارش تبریزمن، دو تیم شهرداری تبریز و استقلال اهواز فردا دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷:۰۰ برای انجام دومین بازی مرحله پلی آف رقابت های لیگ دسته یک در اهواز به مصاف هم خواهند رفت تا بالاخره تکلیف ماندن یا نماندن تیم پر حاشیه و استرس زای این فصل شهرداری تبریز مشخص شود.

شهرداری که بازی اول خود را در تبریز با برتری یک بر صفر به خاتمه رسانده و در خانه گلی دریافت نکرده، با توجه به اعمال قانون گل زده در خانه حریف هم اکنون از شانس خوبی برای کسب برتری در دو بازی رفت و برگشت داشته می تواند با ارائه یک بازی حساب شده و مدیریت تیم حریف به قائله سقوط خود پایان داده و تک سهمیه تبریز را که فصل آینده به تیم ماشین سازی تبریز اهدا خواهد شد حفظ کند.

تیم فوتبال شهرداری زیر نظر مستقیم سازمان ورزش شهرداری تبریز و با بودجه میلیاردی، در حد برخی تیم های لیگ برتری بسته و راهی رقابت های دسته یک شده است. اردوهای آمادگی، امکانات و حمایت ها از این تیم در حد عالی بوده و نمی توان گقت نتایج و موقعیت کنونی تیم به دلیل بدهی و نبود امکانات بدست آمده است.

انتقال امتیاز تیم شهرداری به قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان، ماشین سازی، نگاه ها و حساسیت طرفداران فوتبال در استان را به خود دوخته و مسئولیت شاگردان خداداد عزیزی برای حفظ این تک سهمیه که ممکن است در آینده حسرت آن بر دل هواداران ماشین سازی باقی بماند افزایش داده است.

به هر حال هم اکنون بازیکنان تیم شهرداری در حال تمرین و آماده شدن زیر نظر خداداد عزیزی می باشند تا با کسب یک تساوی و حتی برد موفق به ماندن در لیگ دسته یک شوند. هر چند باخت با نتایجی مثل دو بر یک یا سه بر دو باز هم رای به برد شهرداری می دهد و نتیجه یک بر صفر به سود تیم اهوازی نیز بازی را به وقت اضافه و ضربات پنالتی خواهد کشاند؛ با این حال شهرداری در صورتی که قصد حفظ سهمیه را دارد باید برای برد راهی اهواز شده و بیش از این فوتبالدوستان آذری را دچار استرس و اضطراب نکند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :