مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز از تجهیز ۳ دستگاه جاروب و کف‌شوب مکانیزه جهت نظافت محیط اطراف استخر تفرجگاه ائل گلی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، محمدحسین حسن زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: این دستگاههای مکانیزه که برای نخستین بار برای نظافت محیط در تبریز بکار برده می شود، با حمایت شهردار و اعضای شورای شهر تبریز خریداری و تجهیز شده است.

حسن زاده با بیان اینکه به تدریج سعی در کنار گذاشتن سیستم منسوخ استفاده از جاروهای دستی برای نظافت پارکهای تبریز داریم، ادامه داد: این دستگاه‌ها جهت رضایت خاطر شهروندان و ورزشکاران تجهیز شده است.وی با اشاره به اینکه سازمان پارکها و فضای سبز تبریز در پی استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت فعالیت های خود است، تصریح کرد: این دستگاهها ضمن رعایت مسائل بهداشتی در محیط باعث کاهش گرد و غبار در محیط این پارک بزرگ می شوند.


مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز در مورد استفاده از چنین دستگاههای برای نظافت دیگر پارکهای تبریز، گفت: برای راه اندازی این دستگاه ها نیازمند محیطی وسیع هستیم و اگر فضای پارکها برای استفاده از این جاروب و کف‌روب ها مناسب باشد، به تدریج به دیگر فضاها نیز تسری می یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :