مشکل محل برگزاری دیدارهای تیم فوتبال تراکتورسازی این روزها به سوژه اول رسانه های استان و کشور تبدیل شده که به علت بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام، این تیم در هفته های ابتدایی باید در استادیومی دیگر بازی هایش را انجام دهد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: ورزشگاه تختی تبریز، ورزشگاه ارومیه، استادیوم بنیان دیزل و استادیوم اختصاصی تیم فوتبال تراکتورسازی از گزینه های جانشینی ورزشگاه یادگار امام یاد شده بودند که ورزشگاه تختی به علت مخالفت شورای تامین و فرسوده بودن این ورزشگاه، ورزشگاه جدیدالتاسیس ارومیه که به علت مسافت دور و عدم امکانات کافی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر، استادیوم بنیان دیزل به علت اینکه در همجواری این استادیوم کارخانه های متعددی وجود دارد و صلاح نیست در این ورزشگاه بازی ها انجام شود و استادیوم اختصاصی تیم فوتبال تراکتورسازی نیز به علت نبود امکانات لازم برای یک ورزشگاه در این سطح، عملا امکان برگزاری بازیدر تبریز از سوی باشگاه منتفی شده اعلام شد و بر همین اساس باشگاه تراکتورسازی ورزشگاه انقلاب کرج را به سازمان لیگ معرفی کرد.

تا ظهر روز گذشته ورزشگاه محل برگزاری بازی های تراکتورسازی و استقلال خوزستان ورزشگاه انقلاب کرج بود ولی هواداران تراکتور در مراسم جشن رونمایی از پیراهن تیم تراکتورسازی از مدیرعامل این باشگاه خواستار شدند که بازی ها در تبریز برگزار شوند و به همین علت آجرلو نیز اعلام کرد این بازی در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتورسازی انجام می شود.

با این حال ساعاتی پیش سایت رسمی فدراسیون در خروجیش مطلبی با این عنوان نوشت که ورزشگاه محل برگزاری بازی تراکتورسازی و استقلال خوزستان ورزشگاه انقلاب کرج می باشد.

tttt

pppp

در مصاحبه ای نیز جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان و ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفته است مسابقه در تبریز برگزار خواهد شد.

حال با این شرایط تیم فوتبال تراکتورسازی، تیم فوتبال استقلال خوزستان، هواداران و اصحاب رسانه یک روز مانده به بازی نمی دانند این مسابقه در کدام ورزشگاه انجام خواهد شد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :