دکتر نجفی با اشاره به تعامل مستمر شهرداری و بانک شهر گفت: ظرفیت و جایگاه ویژه بانک شهر، می‌تواند یک امتیاز ارزشمند در رسیدن به شاخص‌های توسعه عمرانی و اجتماعی است.

به گزارش تبریزمن، شهردار تبریز با بیان این‌که امروزه، بانک‌های تخصصی حوزه شهر در جزئی‌ترین شئونات زندگی شهروندان، حضور جدی و تاثیرگذار دارند، تصریح کرد: جایگاه بانک‌های شهر به قدری برجسته است که دامنه فعالیت آن،  از مباحث عمرانی و اقتصادی شهر گرفته تا فرآیند خرید شهروندان را می‌تواند پوشش دهد.

 وی با اشاره به راه‌اندازی سیستم «خود بانک» بانک شهر در روزهای اخیر تصریح کرد: خوشبختانه امروز، با همت و مدیریت برادر ارجمندم آقای دکتر پورزرندی، مجموع کوشش‌های بانک شهر با درک صحیح و منطقی از نیازهای شهر و شهروندان، در مسیر اعتلای بانکداری مدرن پیگیری می‌شود.

شهردار تبریز یادآور شد: در دو سال گذشته بخشی از برنامه‌های‌مان با همراهی بانک شهر پیگیری شده که این امر از زمینه‌های مهم تعامل مدیریت شهری و بانکی کشور حکایت می‌کند.

 وی به نقش بانک شهر در تقویت برنامه‌های اقتصاد شهری اشاره و خاطرنشان کرد: بانک‌شهر و شهرداری برای رسیدن به نقطه ایده‌آلی که متضمن رفاه اجتماعی شهر باشد، نیاز دارند که دوشادوش هم به سمت هوشمندسازی و چابک‌سازی گام بردارند.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: معتقدم این دو مجموعه که ذاتاً از یک خانواده هستند، باید وحدت و هم افزایی را در بستر تعامل با یکدیگر، قوت ببخشند.

دکتر نجفی متذکر شد: ثبت همکاری‌های متعدد بین بانک شهر و شهرداری، در همین راستا مورد توجه دو مجموعه است که تفاهم‌نامه اخیر در خصوص تسهیل زمینه‌های بازپرداخت عوارض از آن جمله به شمار می‌رود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :