به گزارش تبریزمن، علی حمودی در مورد اینکه با توجه به پیروزی در دو بازی قبلی می‌توانند سومین برد پیاپی‌شان را مقابل ذوب‌آهن رقم بزنند گفت: تیمی که می‌تواند ۲ بازیش را پشت سر هم ببرد، روحیه خوبی می‌گیرد. تیم ما واقعا شکل گرفته و کاملا آماده بازی امروز هستیم. در هر بازی به دنبال ۳ امتیاز می‌گردیم و ان‎شاءالله سومین بردمان را هم بیاوریم. به هر حال در خانه حساب خاصی روی ما باز می‌کنند و به نظرم حریفان در زمین تراکتورسازی با ترس وارد می‌شوند.

او در مورد پایان محرومیت هوادارانشان و حضور آنها در بازی با ذوب‌آهن ادامه داد: خیلی خوشحالیم که محرومیت هوادارانمان تمام شده. ما باید هواداران را تشویق کنیم تا به استادیوم بیایند نه اینکه آنها را جریمه کنیم. از طرفی امروز وسط هفته است و شاید همه نتوانند به استادیوم بیایند. این یک موضوع غلط است و مسوولین باید جوری برنامه‌ریزی کنند که بازی‌ها پنجشنبه و جمعه باشد.

وقتی از این بازیکن سوال شد با توجه به اینکه ذوب‌آهن خیلی خوب و منطقی فوتبال بازی می‌کند چه برنامه‌ای برای مهار آنها دارند پاسخ داد: تیم آقای گل‌محمدی خوب فوتبال بازی می‌کند و نسبتا نتایج خوبی نیز گرفته است. آنها تیمی منظم دارند، شرایط ما هم خوب است و قصد داریم سومین پیروزی متوالی را نیز کسب کنیم.

حمودی در پایان با اشاره به اینکه داشتن تیم کامل نکته‌ای بسیار خوب است افزود: اینکه نیمکت تراکتورسازی قوی است، یک حسن است و نشان می‌ دهد ما تیم کاملی داریم. ممکن است در یکسری از بازی ها بازیکنان خسته شوند یا خدایی نکرده مصدومیت و محرومیت پیش بیاید بنابراین تیم ما جایگزین برای آنها دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :