دروازه بان تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازی مقابل نفت بازی بدی نبود ولی به دلیل اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود هر دوتیم بااحتیاط بازی می‌کردند تا امتیاز از دست ندهند.

به گزارش تبریزمن،محمدرضا اخباری دروازه بان تیم تراکتورسازی تبریز در گفت و گو با تبریزمن در مورد بازی با نفت تهران اظهار داشت:بازی مقابل نفت بازی بدی نبود ولی به دلیل اینکه از حساسیت بالایی برخوردار بود هر دوتیم با احتیاط بازی می‌کردند تا امتیاز از دست ندهند و به این دلیل هم موقعیت‌های کمی روی دروازه هر دو تیم ایجاد شد.

وی افزود: نفت از تیم های خوب لیگ امسال است و مثل سال قبل یکی از مدعیان قهرمانی بشمار می آید و بازی مقابل این تیم خوب و قدرتمند کار سختی بود ولی بازیکنان ما هم به خوبی تیم مقابل را محار کردند و فرصت ایجاد موقعیت به تیم حریف ندادند.

اخباری

دروازه بان تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده است و باگذشت زمان به آمادگی کامل خواهیم رسید و امیدوارم در مقابل گسترش فولاد بتوانیم با نمایش یک بازی خوب نتیجه خوبی بگیریم.

وی تصریح کرد: تیم گسترش فولاد از تیم های خوب لیگ است و هفته بعد مقابل این تیم بازی سختی را خواهیم داشت ولی امیدوارم با ارائه یک بازی خوب اولین برد خود را مقابل گسترش فولاد بدست آوریم.

اخباری گفت: بازی دربی همیشه حساس و مهم بوده و است ولی ما باید برای کسب سه امتیاز به میدان برویم و نتیجه دیدار نفت را جبران کنیم تا از هفته‌های اول لیگ در بالای جدول قرار بگیریم و شرایط خوبی داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :