تیم دوم شهر تبریز از سه بازی اخیر خود در دو بازی به پیروزی رسیده اند و امیدوارند روند خوب خود را در استادیوم آزادی و مقابل استقلال نیز ادامه دهند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر، از ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه ۳۰ بهمن ماه، در دیداری حساس و سرنوشت سازی مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

شاگردان فراز کمالوند از ابتدای فصل اخیر نشان دادند که با برنامه ریزی و آمادگی وارد کوران رقابت ها شده اند و در همان اوایل فصل نیز روند خوبی پیدا کرده و در بین تیم های بالای جدولی قرار گرفتند.

با این حال قبل از تعطیلات لیگ، عدم کسب نتیجه در ۴ بازی پایانی اندکی رتبه تیم در جدول رده بندی را متزلزل کرد و روند خوب گسترشی ها متوقف شد.

با این حال اردویی که در تعطیلات حدودا یک ماهه لیگ برگزار و بازی های دوستانه ای که انجام گرفت، نتیجه مثبتی داشت، به طوری که تیم دوم شهر تبریز هم اکنون از سه بازی آخر خود در دو بازی به برتری رسیده و خود را از تیم های ته جدولی کاملا جدا کرده است.

گسترش فولاد

گسترش فولاد در حال حاضر با ۲۸ امتیاز، شرایطی مشابه تراکتورسازی دارد و در صورتی که مقابل استقلال تهران مدعی، به برتری رسیده و امتیازات کامل را بدست آورد می تواند خود را به تیم های بالای جدولی بسیار نزدیک کرده و یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه باشد.

کسب سهمیه نکته ای بود که فراز کمالوند در کنفرانس خبری پیش از بازی نیز به آن اشاره کرد و بدون شک نتیجه بازی مقابل استقلال در دست یابی به این موضوع تاثیر گذار خواهد بود.

در سمت مقابل آبی های پایتخت با مشاهده اینکه در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده اند و نیز پرسپولیس با رایگان کردن حضور هواداران در ورزشگاه نتیجه گرفته است، طبقه دوم استادیوم آزادی را تا پایان فصل رایگان اعلام کردند تا در این مقطع مهم از فصل از بین مدعیان قهرمانی خارج نشوند.

بیانیه های مختلف برای جذب هواداران و نیز پرداخت مالی به بازیکنان، نشان از اهمیت دیدار روز جمعه برای آبی پوشان دارد.

حال باید دید که این دیدار حساس آبی های تبریز و تهران چه نتیجه ای در برخواهد، آیا پرویز مظلومی خواهد توانست به ادعای خود مبنی بر مدعی بودن استقلال برای قهرمانی ادامه دهد یا این که گسترش فولاد شگفتی آفرین شده و خود را به عنوان یکی از شانس های کسب سهمیه معرفی خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :