حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ آزادگان را تیم های پیکان و ماشین سازی تبریز برگزار خواهند کرد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم پیکان و ماشین سازی تبریز از سری رقابت های هفته هفتم لیگ آزادگان از ساعت ۱۶:۰۰ روز سه شنبه ۳۱ شهریورماه در استادیوم شهدای شهر قدس تهران به مصاف هم خواهند رفت تا حساس ترین دیدار این هفته را برگزار کنند.

شاگردان نادر دست نشان در تیم ماشین سازی با نتایج خوبی که در دیدار های خارج از خانه بدست آورده اند، از انگیزه های زیادی برای کسب برتری در این دیدار دشوار برخوردار هستند.

سبزقبایان فوتبال آذربایجان هم اکنون با ۱۰ امتیاز از ۶ بازی گذشته خود، در رده سوم جدول رده بندی جای گرفته اند و تیم مقابلشان نیز، با ۱۶ امتیاز صدرنشین قاطع لیگ تا بدین جای رقابت ها می باشد. کسب سه امتیاز خارج از خانه در تهران می تواند هم اختلاف امتیازی را بین دو تیم کاهش داده و هم از نظر روحی نیز تاثیر مثبتی بر بازیکنان ماشین بگذارد.

پیکانی ها که از ۶ بازی گذشته خود ۵ برد بدست آورده و تنها در یک بازی با نتیجه تساوی متوقف شده اند از همین حالا خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود به رقابت های لیگ برتر معرفی کرده و در اکثر بازی ها نیز نتایج بسیار خوبی کسب کرده اند.

گفتنیست ماشین سازان پیش از دیدار با پیکان، از طرف کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با جریمه مواجه شده اند. تخلف تماشاگران در بازی با آلومینیوم اراک و نیز ۵ اخطاره شدن تیم ماشین سازی در این دیدار، به صورت جداگانه باعث ایجاد پرونده برای سبزقبایان در کمیته انضباطی شده اند.

 همچنین لازم به ذکر است که قضاوت این دیدار حساس بر عهده ی داور جنجالی فوتبال کشور، علیرضا فغانی خواهد بود. بر این اساس، بهروز برون، میلاد قاسمی و امیر خسروی وی را در امر قضاوت یاری می کنند.

بازیکنان و کادر فنی تیم ماشین سازی، صبح امروز از طریق فرودگاه تبریز عازم تهران شدند و از ساعت ۱۶ فردا (سه شنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل پیکان صف آرایی می کند.

برنامه بازی های هفته هفتم به شرح زیر است:

فولاد یزد – خیبر خرم آباد / ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه شهید نصیری یزد

خونه به خونه بابل – مس رفسنجان / ساعت ۱۵:۴۵، ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل

فجر سپاسی شیراز – گیتی پسند اصفهان / ساعت ۱۵:۴۵، ورزشگاه حافظیه شیراز

آلومینیوم اراک – آلومینیوم هرمزگان / ساعت ۱۵:۴۵، ورزشگاه امام خمینی اراک

پیکان تهران – ماشین سازی تبریز / ساعت ۱۶:۰۰، ورزشگاه شهدا شهر قدس

شهرداری اردبیل – نفت مسجد سلیمان / ساعت ۱۶:۰۰، ورزشگاه تختی اردبیل

داماش گیلان – ایرانجوان بوشهر / ساعت ۱۶:۰۰، ورزشگاه شهید عضدی رشت

پاس همدان – پارسه تهران / ساعت ۱۶:۰۰، ورزشگاه قدس همدان

مس کرمان – نساجی مازندران / ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

صنعت نفت آبادان – گل گهر سیرجان / ساعت ۱۷:۰۰، ورزشگاه تختی آبادان

حال باید دید این دیدار حساس با قضاوت داوری که هواداران فوتبال آذربایجان از حساسیت خاصی نسبت به او برخوردار هستند، چه نتیجه در بر خواهد داشت، آیا سوت های این بازی نیز برای سبزقبایان فوتبال آذربایجان همچون سرخپوشان تراکتورسازی دردآور خواهد بود یا اینکه دیداری منصفانه و عادلانه را شاهد خواهیم بود.

از طرف دیگر لازم به ذکر است که تعدادی از هواداران تراکتورسازی ساکن تبریز و تهران که برای تماشای دیدار دو تیم صبا و تراکتورسازی راهی قم شده بودند، برنامه خاصی برای حضور در استادیوم شهدای قدس و حمایت از ماشین سازان دارند.

گفته می شود هواداران تراکتورسازی در فضای مجازی و برخی از گروه ها، طی بیانیه ای با توجه به حساس بودن این بازی در حمایت از قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور، اعلام حضور کرده اند.

 

w7_football_league1_mashinsazi_tabriz-peykan_tehran_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :