به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران و رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، در گفتگویی کوتاه با تبریزمن در خصوص مطرح شدن نامش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی گفت: هیچ صحبتی از سوی هیات مدیره باشگاه یا مسئولین استانی در این خصوص با من صورت نگرفته است. قطعا حضورم در تراکتورسازی را تکذیب می کنم و هیچ عقل سلیمی قبول نمیکند که با این همه مشغله کاری حاضر به مدیرعاملی در باشگاه بزرگی مثل تراکتورسازی شوم .

وی ادامه داد: درحال حاضر در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال حضور دارم تا از فوتبال آذربایجان دفاع کنم. متأسفانه جریان هدایت شده ای تلاش کرده تا با مطرح کردن نام من به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازی اهداف پشت پرده خود را اجرایی کند، برای این جریان متاسفم.

وی در ادامه همچنین گفت: متاسفانه برخی رسانه ها و افراد در فضای مجازی خبرها و شایعات بی اساسی را مطرح میکنند که به هیچ وجه واقعیت ندارند.

دبیری اظهار داشت: امیدوارم در صورتی که قرار است تغییرات مدیریتی در باشگاه تراکتورسازی انجام گیرد حتما مدیری توانمند، لایق و کاردان انتخاب شود تا روند افتخار آفرینی های این تیم پر هوادار ادامه داشته باشد.

گفتنیست همزمان با شروع صحبت هایی در مورد احتمال برکناری سعید عباسی از مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی در چند روز گذشته برخی رسانه ها و افراد با انتشار اخباری در فضای مجازی خبر از احتمال انتخاب دکتر دبیری به عنوان مدیرعامل جدید با حمایت دارا غزنوی داده بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :