به گزارش تبریزمن، همزمان با انتشار خبری در خروجی برخی رسانه ها در مورد عضویت برخی چهره های مطرح استانی و شهری در شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه استان آذربایجانشرقی دکتر شهرام دبیری، رئیس شورای شهر تبریز در گفتگویی با خبرنگار تبریزمن عضویتش در شورای مرکزی این جبهه را تکذیب نمود.

دبیری به خبرنگار تبریزمن گفت: باید اعلام کنم که عضویت در شورای مرکزی این جبهه را تکذیب میکنم.بنده نه تنها در این جبهه سیاسی که در هیچ جریان یا حزب سیاسی عضویت ندارم و وابسته به هیچ گروه سیاسی نیستم.

رئیس شورای شهر تبریز در مورد انتشار این خبر هم گفت: از تمامی دوستانی که لطف کرده و نام بنده را در لیست اعضای شورای مرکزی این جبهه قرار داده اند تشکر میکنم ولی به هیچ وجهه در این جبهه سیاسی یا هیچ حزب دیگری فعالیت نداشته و ندارم و تاکنون هم در جلسات شورای مرکزی جبهه تدبیر و توسعه حضوری نداشته ام.

دکتر دبیری همچنین گفت: بخاطر مشغله کاری امکان حضور و فعالیت در هیچ حزب یا جریان سیاسی را ندارم و تا به امروز هم سابقه فعالیت در احزاب سیاسی را نداشته ام.همیشه سعی کرده ام در چهارچوب اهداف نظام و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در مورد مسائل سیاسی در راه خدمت به نظام و انقلاب قدم برداشته و با دوری از وابستگی به جریان های خاص همچون تمامی ملت شریف ایران اسلامی برای آبادانی وطنم تلاش کنم.

وی گفت: از تمامی تلاش ها و فعالیت های دولت تدبیر و امید در راه سازندگی و خدمت به مردم شریف ایران و بهبود مشکلات کشور تشکر میکنم و امیدوارم با درایت دولت و حمیات ملت بتوانیم شاهد شکوفایی های سیاسی و اقتصادی باشیم و با افتخار از امتحان انتخابات پیروزمندانه بگذریم.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز همچنین در خاتمه افزود: در روزهای نزدیک به انتخابات از تمامی همشهریان و مردم عزیز میخواهم تا با حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و برگزاری هرچه باشکوه تر آن مشارکت داشته باشند.امیدوارم امسال نیز همچون سالهای گذشته شاهد حضور پررنگ مردم در انخابات باشیم و افراد اصلح را برای حضور در مجلس انتخاب نمائیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :