معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز : حضور آحاد مردم در انتخابات یک تکلیف بزرگ دینی ، انقلابی و سیاسی در کشور ما محسوب می شود.

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام احمد حمیدی در نشستی  که با معاونین  فرهنگی واجتماعی مناطق برگزار شد، اعلام داشت: حضور آحاد مردم در انتخابات و کوشش برای انتخاب فرد اصلح یک وظیفه و تکلیف دینی و ملی است و همه در این انتخابات باید حضور گسترده داشته باشیم.

حمیدی افزود: انتخابات از افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی است زیرا حکومت اسلامی به نقش آفرینی و دخالت مردم برسرنوشت کشور خود اهمیت زیادی می دهد.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در ادامه افزود: باطن و اساس انتخابات در نظام مقدس ما بر اساس آموزه های دینی و ارزشی همان نشان دادن بینش و بصیرت و هبستگی با رهبر و ولایت فقیه است وحضور مردم دراین انتخابات ادای دین به شهیدان و ایثارگرانی است که برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی جان خویش را فدا کردند.

حجت الاسلام احمد حمیدی  تصریح کرد: خانواده بزرگ شهرداری همگام با آحاد مردم در حماسه پرشکوه انتخابات هفتم اسفند ماه حضور یافته به ندای مقام معظم رهبری، خواست و انتظار شهیدان و امام شهیدان لبیک خواهند گفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوراریم حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای، برگ افتخار دیگری بر حماسه های این منطقه بیافزاید.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :