تیم کاتای شهرداری تبریز، در ۲۵ امین دوره کاپ ونیز ایتالیا یکی ازمسابقات سنگین بین المللی شرکت می کند.به گزارش تبریزمن، این تیم بدون حضور مربی خود دکتر سعید نیکوخصلت به این مسابقات اعزام شده است و برای رسیدن به فینال با کشورهای برزیل و دو تیم باشگاهی از ایتالیا به رقابت خواهد پرداخت.

اعضای تیم کاتای شهرداری تبریز احد شاهین، آرمین روشنی و فرزاد خانلو هستند که عناوین قهرمانی آسیا و پنج دوره قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ های جهانی را یدک می کشند.

همه ساله کشورها و باشگا ه های قابل توجهی از سطح جهان در این دوره از مسابقات حضور دارند و در بخش کاتا کشورهایی چون برزیل، انگلستان، اتریش، هلند، بلژیک، اسپانیا و تیم های متعددی از ایتالیا شرکت خواهند نمود

این تیم تبریزی مدت زیادی است که به دلایل متعددی از حضور در مسابقات بین المللی و آسیایی و یا جهانی باز مانده است و شنیده ها حاکی از تمرینات شدید و تصمیم به بازگشت این تیم پرقدرت به میادین بین المللی است.

از مشکلات این تیم در طول دو سال گذشته می توان به عدم صدور ویزای مسابقات جهانی آلمان، جراحی سنگین یکی از بازیکنان این تیم، تامین منابع مالی و عدم صدور به موقع ویزای برای لیگ جهانی ماه گذشته در آلمان اشاره نمود.

تیم شهرداری تبریز در نظر داشت تا با کسب عنوان قهرمانی در لیگ جهانی کاراته آلمان در ماه گذشته شایستگی خود را برای شرکت در مسابقات جهانی کاراته در اتریش نشان دهد که به دلیل عدم دریافت به موقع روادید این فرصت را از دست داد و فدراسیون کاراته نیز به راحتی از توانایی های این تیم باسابقه و شناخته شده در سطح بین الملل چشم پوشید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :