به گزارش تبریزمن، در حالی که اخباری مبنی بر توافق باشگاه پرسپولیس و جلال حسینی با یکدیگر به گوش می رسید، به نظر می رسد این بازیکن در لیست برانکو حضور نداشته و قراردادی بین ان ها امضا نخواهد شد.

در این شرایط سیدجلال می‌تواند پیشنهادهای دیگر خود را بررسی کند. پیشنهادهایی از سپاهان، تراکتورسازی و به تازگی استقلال. سپاهان و سیدجلال شاید به نتیجه‌ای نرسند. دلیلش هم توافق لئوناردو پادوانی با این باشگاه است. مدافع نفت تهران که پیش‌تر در فولاد شاگرد فرکی بوده و مورد تایید این مربی است. می‌ماند تراکتورسازی و استقلال. تراکتورسازی نیاز مبرمی به جذب یک مدافع باتجربه دارد. فصل قبل، پاشنه آشیل تراکتورسازی، خط دفاع بود. جایی که مدافعان مطمئنی حضور نداشتند. سیدجلال می‌تواند این مشکل را حل کند اما به نظر می‌رسد او منتظر روشن شدن تکلیف یکی از دوستان صمیمی‌اش است.

مهدی رحمتی اگر به تراکتورسازی برود سیدجلال هم همراه او به این تیم می‌رود. در این روزهای اخیر نیز مدیران تراکتورسازی خبر از مذاکره با چندین بازیکن را در تهران داده اند و همچنین با رفتن حامد لک و عیسی اندوی حداقل یک دروازبان باید برای تراکتورسازی چذب شود و در این مسیر چه کسی بهتر از رحمتی که می تواند با حضور خود رضایت حسینی را نیز جلب کند.  اما در صورت حضور احتمالی رحمتی در استقلال، او قطعا پیشنهاد حضور سیدجلال را به مسوولان این باشگاه خواهد داد. استقلال هم در خط دفاعی مشکلات بسیاری دارد و برای پوشش این نقاط ضعف چه بازیکنی بهتر از حسینی. رحمتی فصل قبل، وقتی با پیکان قرارداد بست به سیدجلال پیشنهاد بازی در این تیم را داد اما حسینی به قطر رفت و الاهلی را انتخاب کرد.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که رحمتی و سید جلال در فصل آینده پیراهن کدام یک از تیم های تراکتورسازی یا پرسپولیس را به تن خواهند کرد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :